Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés

A férjemmel már lassan 6 éve vagyunk együtt.

Nagyon idegesit hogy a facen egész nap az olyan nöket jelölgeti isemrösnek akiken kb.semmi ruha nincsen és mutagatják magukat.

Már mondtam neki hogy engem ez zavar,szét is törtem a gépet(persze vettünk ujat) de azota is csak jelölget.

Csak az én férjem ilyen vagy mások is csinálják ezt?

Hiába mondom neki hogy ne jelölgesse öket,nem nagyon hatja meg a dolog.


2012. nov. 1. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Baromi bunkóság szerintem!Nem is értem hogy bírod.

A páromnak csak én legyek szexi,ne már más nők.....

Nem tudom ő mit szólna ha te meg izmos faszikat jelölgetnél.Próbáld megbeszélni vele.

2012. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért összetörni a gépet kissé túlzás volt, de valóban nem túl tisztességes tőle. Bár ilyenkor a bátyám azt szokta mondani, hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot!".
2012. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áthívok egy srácot,nézegetem meztelenül.......oda se neki,hűséget fogadtam nem vakságot.
2012. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te is rakj fel magadról olyan képet, ahol alig van rajtad ruha és majd téged is jelölnek a pasik :D

De a gépet széttörni... Nem akarlak megbántani. Őszintén, de szerintem ez betegesebb, ne haragudj...

2012. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy és az nem egészséges.


A világ egyik legtermészetesebb dolga a következő:

miközben párkapcsolatban van valaki, nem veszti el esztétikai érzékét.


Bár FB-n bejelölgetni szexi nőket nem fair, ha már kapcsolatban van... Nézegetni őket viszont teljesen rendben levő.


Nem mondod, hogy te titokban nem nézel meg egy jó pasit az utcán, csak mert házas vagy?? Miért csapod be önmagad? Nyilván nem megcsalni kell a férjedet, nem azt mondom. Se bosszúból, se egyébként.


Bár csak csupán a bejelölgetés zavart téged, akkor megértelek... ugyanakkor azt írod: "csak ne tetsszen neki más nő". Szóval gondold át, kérlek, amit írtam.

2012. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Korrigálom beírásom:


"ugyanakkor azt írod: "csak ne tetsszen neki más nő"."


Összekevertem írásodat másvalakiével, elnézést kérek, ilyet nem írtál.

2012. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!