Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni azt a tényt, hogy nem mostanság, vagy akár soha nem is lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
24 múltam, és így alakult. Én hibám is, és szerintem ritka szerencsétlen is vagyok ebben. Valahogy ki kellene törölnöm a fejemből a hiányérzést, de nem megy.
2012. okt. 30. 23:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
áááá te szerencsétlen, ha nem próbálkozol szerinted mi lesz?
2012. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kitörölni nem tudod, csak elnyomni. Nekem is volt ilyen érzésem, hogy elkéne felejteni, de szerencsére máshogy alakult! :) Hallgass valami vidám zenét, ami jó érzéseket kelt benned. Vagy nézz vígjátékokat. Vannak barátaid? Mert nekem amikor szar kedvem volt, és megláttam őket, már is mosolyra húzódott a szám!
2012. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ez elég ciki. ha beletörődsz a cölibátusba nem ér kellemetlen meglepetés, csak rossz lesz nézni a sétáló párokat.
2012. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Elfogadni nem tudod, max. elnyomni ha alkoholista leszel.
2012. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Egyfolytába zenét hallgatok, és ez nem feltétlenül jó, mert a tanulásra is figyelnem kellene, és nem jeleskedek benne valami túl jól. Barátaim is akadnak, de mégis hiányzik egy lány jelenléte. A próbálkozás is olyan részemről, hogy talán 100adjára se jön össze, mert nem teljesítek bizonyos elvárásokat a lányok/nők részéről, mint példuál saját egzisztencia. Koromhoz képest éretlen vagyok, ami nem abban nyilvánul meg, hogy nem tudok két értelmes szót kinyőgni, hanem későn érő vagyok, elmaradott az átlag emberekhez képest.
2012. okt. 30. 23:41
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem bíztatlak drogozásra.De hosszútávú fű használat megszünteti a motivációt, úgy általában mindenre.Nem fognak a csajok érdekelni.De szerintem te nem ilyen választ vártál, hanem hogy egy kicsit sajnáljunk, pátyolgassunk, nemde? :D
2012. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azért a fűhöz meg egyéb csodaszerekhez nem nyúlok. A hiányt kellene valahogy gyengítenem normális úton.
2012. okt. 30. 23:44
 8/24 anonim ***** válasza:
Akkor verd ki barátom.Amúgy mit tanulsz?Teljesen komolyan kérdem!
2012. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A kűlsőm se átlagos abból a szempontból, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromhoz képest, és nem eresztettem pocakot, sőt, nincs is egyáltalán szinte. Igaz, hogy sportolok, így valamennyire edzett vagyok, de úgy látom, hogy az én koromban inkább az átlagosabb testalkatú férfiak kelendők, és nem a magam fajta vékonyak.
2012. okt. 30. 23:46
 10/24 A kérdező kommentje:
Informatika, de egy nagy rakás izé az egész számomra. Kiábrándultam belőle, pedig kevés van hátra belőle.
2012. okt. 30. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!