Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem bírom elfogadni, nem tudok tőle boldog lenni, hogy olyan barátnőm lehet csak, aki testileg nem jön be?

Figyelt kérdés

Igen simán járhatnék olyan lánnyal, aki testileg nem jön be, nem vonzz, ma is csak a szép lányokat néztem és irigykedtem, hogy a mázlista srácok ilyen lányokkal lehetnek, én meg örülhetek, hogy a nekem nem tetsző lányok leállnak velem.

Nem vagyok csúnya, egész egyszerűen csak nem vagyok az adonisz meg a menő típusú srác. Én inkább félénk, kedves aranyosnak tartott fiú vagyok és már unom is ezt, de ettől még ez maradok, ha beledöglök is.


2012. okt. 27. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

gyúrj! agyra!


Majd később rájössz, hogy nem minden a jó test... de addig még úgylátom elég sok időnek kell eltelnie...

2012. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát így jártál.

én sem járnék olyan sráccal, aki nekem testileg nem jön be, nem is teszem, pedig nincsenek nagy igényeim.

mondjuk így is mindig volt pasim.

2012. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szexuális vonzalmat inkább a külső generál a legtöbb esetben és nem a külső. Arra fogsz felizgulni hogy jó a teste, és nem arra hogy megbízható, meg kedves.
2012. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem ertettem meg azokat az embereket, fiukat es lanyokat egyarant, akik nem a sajat kategoriajukban kerestek part. Szerintem sulyos onertekelisi gondjaitok vannak. Tul magasra koptok, de ti tudjatok. Nyilvan magatokrol is tobbet gondoltok, mint amik vagytok es ezert. Vagy teszel azert, hogy magassabra kerulj (emberileg, agyilag), vagy pedig maradsz ilyen, amilyen vagy, de nem sirsz, hogy nem lehet olyan baratnod, amilyent elkepzelsz. Hasonlo a hasonloval. Nekem bejott eddig mindig, sosem akartam olyan pasit, aki nem az en kategoriam, sem felfele, sem pedig lefele. Talald meg onmagad es megtalalod a tarsad is. Ennyi. 22L.
2012. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két út áll előtted:


A) beletörődsz, hogy lúzer vagy

B) teszel ellene


Utóbbira három módszer van:

1) kigyúrod magad

2) rocksztár leszel

3) meggazdagszol


Ennyi, nincs más!

2012. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

23:01


lesarkítva egy példára, azért mert olyan helyre születtem ahol 100e a nettó havi fizu, ne is álmodjak arról hogy 1x ferráriban vagy valami 3-4 milliós autóban fogok ülni.


Ezzel az erővel bele is lehet törődni annak akinek senkije nem volt, hogy ezentúl nem is lesz senkije. Elég beteg elgondolás! Én biztos nem leszek ilyen!

2012. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Ez nagyon hulye pelda. Az egy dolog, hogy az ember hova szuletik. Ilyen esetben nem kell beletorodni a sorsba, de nem kellene rogton egy Ferrarirol almodni. Elsonek megtenne, ha mondjuk arrol almodna az ilyen helyzetben levo, hogy pl. dupla annyi legyen a havi keresete. Lepesrol lepesre. Van egy erdekes mondas, ha mar az autoknal tartunk: Nem jo otlet egy olyan embernek egy Ferrarit adni, aki evekig csak Ladat hajtott, mert minden bizonnyal felmaszik vele az elso fara majd. Remelem erted az utalast. Almodni lehet, de ahhoz, hogy valora valjon, tenni is kell, nem keveset.
2012. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!