Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha olyan lánnyal jönnék össze, akihez testileg nem tudok vonzódni?

Figyelt kérdés

Belefáradtam, hogy a mai lányok 99%-a csak a jóképű, magas, szuperpasikkal akar járni, így én már jó ideje kimondottan csúnya lányoknál próbálkozom és higgyétek el még így sem könnyebb nőt szerezni, mert a csúnya lányok igényei is az egekben vannak sajnos. De úgy tűnik végre találtam egyetlen egy lányt, akinek bejövök külsőre, vagy inkább elfogad így, ahogy vagyok, mert ő sem egy szépség és senki másnak sem kellene.

Végre először lenne barátnőm és nem kéne szexhiánytól sem szenvednem, de arcra nem jön be a lány még véletlen sem, szóval mellette sosem leszek boldog már ezt is tudom előre, szégyelném, ha vele kéne megjelennem mások előtt és igazából szeretném is titokban tartani, hogy vele járok.

SAjnos én csak átlagos cuki fiú vagyok és a magam fajták már nem nyerők, mint pár éve, amikor még utánam is fordultak a szép lányok, most már nem az én fajtám a nyerő, hanem a Páwák meg az izompacsirták nagy testű rossz fiúk. A csendes, kedves, bájos, cuki fiúk kora elszállt vagy csak én csúnyultam volna meg?!


2012. okt. 27. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Valaki bannolja, könyörgöm!
2012. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
legyél b*zi akkor.
2012. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Te nem cuki,csendes kedves,bájos vagy hanem egy beképzeld f.sz!Ilyet bas.us...
2012. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha a személyiségébe beleszeretsz, akkor szépnek fogod látni.
2012. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég vagy te magadnak, szeress hát magadba! :D


Ne gyere össze olyannal aki nem tetszik!


Ha akarsz csajt, olyat szerezz aki bejön kölsőleg-belsőleg!


És ne rinyálj, a lányok nem szeretik.


Ne légy cuki sem, érted, tehát nem cuki DE nem bunkó, átlagos! És add magad...

2012. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, csak én nem tehetek róla, hogy külsőre cuki, aranyos vagyok lányok szerint. Ilyen pocsék a genetikám, nem vagyok egy nagy darab, vaskos csontozatú gyerek, sajnos. :S
2012. okt. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!