Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni azt a tényt, hogy nem mostanság, vagy akár soha nem is lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
24 múltam, és így alakult. Én hibám is, és szerintem ritka szerencsétlen is vagyok ebben. Valahogy ki kellene törölnöm a fejemből a hiányérzést, de nem megy.
2012. okt. 30. 23:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Bocs, félreérthetően fogalmaztam, nem rendes munkahelyen dolgozom, gyakornok vagyok az egyetemi lapnál, ami inkább csak gyakorlat, és egy kis szimbolikus fizetés. Az időmet viszont teljesen leköti azzal együtt, hogy mellette szépirodalommal is foglalkozom, amiért persze nem kapok pénzt, képzőművészeti projekteken töröm a fejem, meg azon, hogy miből csináljak egy kis zsét. Mellette magyart tanulok nappalin + a tanárképző, néha alkalmi munkák összejönnek (szórólapozás, kulimunka havernak, festőknek modellkedek, ha isteni mázli van, korrepetálok), + az ösztöndíj meg a szociális támogatás az egyetemtől, ebből már meg lehet élni, ha előre nem is lépek amíg nem lesz rendes munkám. Szóval nem siralmas a helyzet itthon, de nekem ez most olyan "húzzuk ki a diplomáig" dolog.
2012. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Gondolt szépen végig a tényt, hogy a párkapcsolat igazából nem jó neked, nem is kell neked, keresd szisztematikusan az ellenérveket, hogy miért jó,ha inkább egyedül vagy. Mire összejön egy 10 es lista, addigra meg leszel győződve,hogy jó neked ez az állapot. Ezután pedig mars fizetős nőkön vígasztaltatni a farkadat. Ennyit tudsz tenni, semmi többet. Közterületen meg lehetőleg mindig a kirakatokra meg a járdaporra koncentrálj, falevelekre stb.. csak ne nézd a kiba-szott boldogképű párokat mászkálni, mert azoktól meg lehet veszni. Való igaz, ahogy fentebb írták, szar nézni őket. Nem a nőjeiket irígylem ezeknek az embereknek, ki nem hányja le, hanem azt a belso lelki állapotukat, hogy ők képesek élvezni az életet, én meg nem.Nekik örömet jelent pl. egy párkapcsolat, ami számomra nem.
2012. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Azért a fűhöz meg egyéb csodaszerekhez nem nyúlok. "


Pedig egy jó adag heroin elfogyasztása után sosem fog ilyen butaság érdekelni mint a nőzés :).


Wiki:


"A heroinisták intelligenciája csak lassan-lassan csökken, de a jellemük hamar megváltozik, gyorsan elvész helyes erkölcsi és szociális érzékük, magatartásuk. S jóllehet kábult és éber állapotukban egyaránt sokat beszélnek a szexualitásról, a valóságban, életükben a heroin helyettesíti a nemi életet. Gyakorlatilag aszexuális lényekké válnak. Miként az ópiumnál is írtuk, a heroin rendszeres használata is az önkasztrálás legbiztosabb módszere."

2012. okt. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ismerkedj. Nyugi, nem vagy szerencsétlen, és először ezen kéne változtatnod: legyél jobb véleménnyel magadról és pozitívan vágj bele a dolgokba. Egyébként ismerkedésre rengeteg lehetőséged van. Ha 24 vagy, ott vannak a klubok, a társkereső oldal, a barátok általi ismertségek... konkrétan kényed-kedved szerint válogathatsz! Ja, és lenne egy személyes tanácsom: szerepjátékok (pl: Metin 2, ilyesmik). Van fent egy kb veled egykorú rokonom, és már nem egy sráccal ismerkedett ott össze. Nem csak kockák lógnak a gép előtt :D Próbálkozz meg valamelyikkel.
2012. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!