Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni a múltját?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt. Olyan múltja volt, amit ha esetleg felemleget, vagy szóba jön én rosszul érzem magam... 18 éves de 16-17 évesen huszon éves nőkkel volt együtt, egy csomó lánnyal smárolt stb. Mindent elmondd nekem a múltjával kapcsolatba és sokszor hozzá is teszi, h sajnálja, h akkor ezt tette! De ha csak az utcán meglátok egy ilyen csajt, akkor rögtön elkap egy rossz érzés,pedig akkor még nem is ismerjük egymást! Ez mitől lehet?! H tudnék ezen enyhíteni? :( Lehetőleg normális válaszokat,mert már nem tudok mit tenni és elvagyok keseredve!


18/L



2012. nov. 1. 16:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
javítva *akkor még nem is ismertük egymást
2012. nov. 1. 16:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, legjobb ha belátod, mára megérett egy komoly kapcsolatra, amihez téged választott. Ez el fog tölteni jó érzéssel, a múlt meg múlt, arra való hogy vagy elfelejtsük, vagy tanuljunk belőle.
2012. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megbánta, szerintem ez már csak ralytad múlik, amiatt érzel ilyeneket hogy nembízol benne ... fogadd el a múltját !
2012. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fúúú köszönöm a gyors választ! :) Ez a mondatod annyira enyhített a lelkemen! :) Remélem igazad is van! :)
2012. nov. 1. 16:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy mondd, elfogadom, mert nem tudok rajta változtatni és nem hisztizek rajta, csak hát ugye rossz, ha ez előjön.. és ilyenkor azt érzem, h nem teszem túl magam ezen. De már rajta vagyok :) Mert ugye, ha nem tudod elfogadni a múltját, akkor nem érdemled meg a jövőjét! :)
2012. nov. 1. 16:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2012. nov. 1. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen elfogadni? még nem voltál, és élte az életét.

Nem te voltál az első. Neked Ő volt az első?

Kötelező a szüzesség a mai világban?

2012. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, h még nem voltam neki! Nekem ő a 2. pasi és én az előzővel is szerelemből feküdtem le, ő pedig össze-vissza, aki jött.. Csak ez bánt, nem az, h élte a saját kis világát! :) Persze ezért nem ítélem el!
2012. nov. 1. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Őt meg nyilván az zavarja hogy egy ilyen szűzk*rva vagy. Hogy alig van tapasztalatod, ezért béna vagy az ágyban, és attól retteg, hogy ő már kiélte magát, és vajon mikor jön majd rád a b*szhatnék...........
2012. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(minden nő k*rva, még ha magadnak sem vallod be, akkor is)
2012. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!