Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekedünk mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekedünk mert nem tudom elfogadni a múltját. Azért teszi mert fél hogy elítélem és elveszít. Mit tudok tenni? értelmes válaszokat főként lányok 21 F

Figyelt kérdés
a barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt de nem merte elmondani a múltját nehogy ribancnak nézzem és ne jöjjek össze vele!boldog mellettem soha nem volt ilyen jó neki senkivel azt mondja!és ez igaz is!mindig faggatom kivel feküdt le volt akivel azt mondta hogy 1 éjszaka de bevallotta hogy 2szer nagy nehezen... nehéz ezeket feldolgozni mit tegyek?úgy éreztem hazudik a múltjáról:(
2011. aug. 16. 15:42
1 2 3
 1/21 napietus ***** válasza:

minek faggatod? én a helyében rég elküldtelek volna, vagy hazudtam volna valamit, amit hallani akarsz (göbbelsi retorika alapján).


örülj, hogy a barátnőd ilyen türelmes. a jövőtök a közös, nem a múltatok, hiszen annak nem voltál a része. és ha így folytatod a jövőjének sem leszel.

2011. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem értem h mi a gond..
2011. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha úgy érzed veletek minden rendben és a lány is úgy viszonyul a kapcsolathoz, hogy komolyan veszi akkor ne érdekeljen a múltja. Ami megtörtént megtörtént, most az a lényeg, hogy ti jól megvagytok nem? Én is megbántam sok hülyeséget, szerintem ő is megbánta őket.
2011. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megbán egy 1 éjszakás kalandot de újra belemegy ugyanazzal az emberrel!ez engem zavar! és az hogy szép lány ő is én is jóképü srác vagyok(nem nagyképűség) és tudom hogy megkaphatnék jobb csajokat is de természete meg nagyon jó!csak a múltjával kapcsolatban többször hazudott mert félt...
2011. aug. 16. 15:56
 5/21 napietus ***** válasza:
nyilván tudja, hogy ilyen vagy, hogy baromságokon pörögsz, és ezt akarta elkerülni. oszt' akkor mi van? ha ötször lefeküdt azzal a valakivel AKKOR MI VAN? független volt, nem? ne legyél már ilyen hátulkullogó (hogy egy klasszikust idézzek :D)...
2011. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazat irtok sőt!én sajnos nem bízok magamba hogy jó vagyok azt hittem előttem jobban megdugták stb!azt mondta senkinél nem ment még el nálam igen és nagyon sokat jelentek neki!de nem tudom mitől vannak ezek a dolgok bennem:S és hogy mit tegyek
2011. aug. 16. 16:00
 7/21 napietus ***** válasza:
mondjuk a jövővel foglalkozz, akkor nem érsz majd rá a hülyeségen rágódni :)
2011. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azzal szeretnék!de akkor már jobb tudni mindent róla!tuddo 1 helyen lakunk igy jobban fáj hogy ismerem azokat akikhez volt köze!és egyik se üti meg az én szintem természetre se kinézetre se (ez sem nagyképüség,ő is mondta) ugy érzem jobb tisztán játszani,és nemtudom mikor mondott el mindent végre őszintén..naponta faggatom és derülnek ki kisebb dolgok :(
2011. aug. 16. 16:06
 9/21 napietus ***** válasza:
figyelj, egy férfi többek közt arról ismerszik meg, hogy van önuralma. gyakorold, ne faggasd, mert el fog hagyni, és igaza lesz. csoda, hogy eddig nem tette meg.
2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Minden nap 3szor felhozom h mesélje el kivel mi volt:Sez már beteges.de ha hazudik mert nem merte egyszerre elmondani:S megcsalni nem akarom mert szeretem!de má ő se tudja mit akar:Sszeret nem tud nélkülem élni de nehéz neki igy azt irta
2011. aug. 16. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!