Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekedünk mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekedünk mert nem tudom elfogadni a múltját. Azért teszi mert fél hogy elítélem és elveszít. Mit tudok tenni? értelmes válaszokat főként lányok 21 F

Figyelt kérdés
a barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt de nem merte elmondani a múltját nehogy ribancnak nézzem és ne jöjjek össze vele!boldog mellettem soha nem volt ilyen jó neki senkivel azt mondja!és ez igaz is!mindig faggatom kivel feküdt le volt akivel azt mondta hogy 1 éjszaka de bevallotta hogy 2szer nagy nehezen... nehéz ezeket feldolgozni mit tegyek?úgy éreztem hazudik a múltjáról:(
2011. aug. 16. 15:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon aggódj, az én barátnőm ennyi idős korára kb 2x ennyi pasival volt... Ha te most ezen rágódsz akkor én mit mondjak?:D
2011. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!