Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekedünk mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekedünk mert nem tudom elfogadni a múltját. Azért teszi mert fél hogy elítélem és elveszít. Mit tudok tenni? értelmes válaszokat főként lányok 21 F

Figyelt kérdés
a barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt de nem merte elmondani a múltját nehogy ribancnak nézzem és ne jöjjek össze vele!boldog mellettem soha nem volt ilyen jó neki senkivel azt mondja!és ez igaz is!mindig faggatom kivel feküdt le volt akivel azt mondta hogy 1 éjszaka de bevallotta hogy 2szer nagy nehezen... nehéz ezeket feldolgozni mit tegyek?úgy éreztem hazudik a múltjáról:(
2011. aug. 16. 15:42
1 2 3
 11/21 napietus ***** válasza:
azt el is hiszem, hogy nehéz...elviselhetetlen, ahogy viselkedsz, URALKODJ MÁR MAGADON! legyél férfi végra, már így 21 éves korodra...
2011. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de ne tartsam ku.vának ha 4emberrel feküdt le 19 éves! nekem egy csajom volt 4 évig ő a második.ezért érzem magam rossznak a szexbe stb,de ő elmondja hogy velem a legjobb:S azért kérdezgetem mert azt hiszem nem én vagyok a legjobb neki
2011. aug. 16. 16:20
 13/21 napietus ***** válasza:

döntened kell: ha krvának tartod, ne járj vele. ha nem tartod annak, viselkedj vele rendesen. lehet, hogy eddig nem talált Nálad jobbat, de ha így folytatod, fog (ennél ugyanis minden jobb).


Te döntesz. de tartsd magad a döntésedhez.

2011. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mindenbe tökéletes nekem!nem csal mindenhova tudom jelszavát mindent tudok rola!csak elkéne fogadnom de folyton hazudik igy nemtudom elfogadni:(
2011. aug. 16. 16:29
 15/21 anonim ***** válasza:
nagyon szerethet téged. csak gondolj bele. azért nem meri elmondani mert fél, hogy elveszít téged. és lehet hogy olyan dolgokat csinált amik neked fájnak most, de akkor még független volt, és átlag ember. örülj neki hogy mostmár nem azokkal fekszik le akikkel anno, hanem te nyerted el az éjszakákat, és akár nagyon hosszú időre :)
2011. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 napietus ***** válasza:
még a levelezésben is turkálsz? szegény lány :( tudod mit, én egyenes ember vagyok, de NEKED én is hazudnék, már csak azért is...pfff...
2011. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet bennem is van hiba:S de nekem nagyon fontos hogy akivel én együtt vagyok az megbecsüljön..nem szorakozhatnak velem...
2011. aug. 16. 16:48
 18/21 napietus ***** válasza:
ha így viselkedsz, pont hogy nem fog becsülni. egy idegesítő valakinek fog tartani, olyannak mint a legyet a sörben. zavaró, kellemetlen stb.
2011. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
te nem vagy normalis.. nem elég, h amiatt hisztizel h 4 fiuval volt, még a jelszavát is elkérted???? szánalmas....
2011. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 napietus ***** válasza:
hogy értsd: egy nő felnézni egy magabiztos férfira tud, és az ilyet meg is becsüli. ahogy Te viselkedsz, az meg sok mindent sugall, de magabiztosságot, erőt és férfiasságot pont nem.
2011. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!