Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az arcformám a nők szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az arcformám a nők szerint csúnya, akkor tehetek bármit, nem fogok kelleni nekik?

Figyelt kérdés

Sok, sok év eredménytelen társkeresés után (nem vagyok kövér, nem vagyok félénk, visszahúzódó, könnyen ismerkedem) megkérdeztem a lányismerősöket, hogy mi velem a gond. Ezt mondták, csúnya az arcformám, nem vonzó egy nőnek. Sajnos a hajam már kevés, magas a homlokom.


Szerintetek fogadjam el ezt vagy valamit lehetne tenni ezzel?


2012. okt. 24. 10:47
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

38:


(Remekül elprivizgetünk itt. :-)) )

A feleségeddel beszéltél már arról, hogy nem kóser, hogy félévente félrelép? Nem akarja rendbehozni a házasságotokat? Vagy már Te sem akarod, hogy rendbe jöjjön?


Elképzelni nem tudom, hogy mégis miért van Veled, ha félévente belép a képbe egy macsó, akinek szétdobja a lábát. Ezek egyébként egyalkalmas történetek, vagy tovább tartanak, mint egyetlen fellángolás?


Halkan jegyzem meg, hogy vannak nők, akiknek kifejezetten pozitívum, ha egy férfinek van már gyereke. Valamikor évekkel ezelőtt, amikor még szabad voltam, én is olyan férfit képzeltem el magam mellé, akinek van gyereke (nekem is volt). Szóval szerintem egyáltalán nem esélytelen, hogy találj valakit, a soraidból ítélve az értékrended is a helyén van.

2012. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

"38:


(Remekül elprivizgetünk itt. :-)) ) "


Hát igen :)

Csak remélni tudom, hogy nem az én értékrendem a helyén van. Viszont ha így van, akkor a másik felemet kezelni kell sürgősen :(


Biztos vannak kivételek. De sajnos kevés és arra a kevésre is millió agg pasi tart igényt...:(

2012. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

A másik feled alatt mit értesz, a feleségedet?


Egyébként az önbizalmad van a béka segge alatt, kedves feleséged ezt szépen elintézte Neked. Pont az ilyen dolgok miatt lépnék én a helyedben, de nem vagyok a helyedben. :-)


Én jó pár olyan gyermekes anyukát ismerek, aki gyermekes férfit keres. Mondhatnám azt is, hogy Téged keres, de mivel nem vagyok kerítőnő, csak azt mondom, hogy a kereslet megvan. :-P Persze az olyan nőkre is, akit Te keresel, ez is így van. :-) De hajrá, kicsit turbózd fel magad (könnyű mondani, tudom...), egy leheletnyi önbizalom, egy leheletnyi lelkesedés és a biztos tudat, hogy megtalálod, és voálá, már meg is van a nagy ő. ;-)

2012. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Igen a feleségemre gondoltam amikor a másik felemet említettem. És biztos új erőre kapnék egy jó kapcsolattól, de nem látok rá reális esélyt. :( Egy jó kapcsolatot nem lehet a boltban megvenni, lassan nagyon lassan lehet felépíteni. Én összességében eléggé elfoglalt vagyok, sokat vagyok egyedül a gyerekeimmel és nincs kire hagynom őket. Úgy egy életet nem lehet kiépíteni, hogy két hetente összefekszem valakivel :(
2012. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Persze, hog lassan épül fel egy jó kapcsolat, de azért azt se hagyd ki a számításból, hogy minél később kezded el felépíteni, annál kisebb lesz az esélyed arra, találj valakit. Ha jól sejtem, olyan 40 körül lehetsz, talán kicsivel alatta, ami úgy vélem, a legjobb kor a férfiaknál, tehát az esélyed mostanság a legnagyobb. Ráadásul ha olyan nőt keresel, aki hasonló kvalitásokkal rendelkezik, mint Te, annak szintén van gyereke, akiket pont ugyan úgy nem tud magukra hagyni, mint Te. Tehát az ő igényei és lehetőségei is olyasmik lesznek, mint a Tieid - ezért nem félnék attól, hogy nem győzöd majd szabadidővel. Ha pedig komolyabbra fordul a dolog, lesz kiért és miért kilépned abból a helyzetből, amiben most vagy.


A baráti körödben nincs potenciális jelölt? Vagy a munkahelyen? Társkeresőt próbáltad már? Nekem csak ez utóbbival van (jó) tapasztalatom, viszont a társkereső nem is rossz azoknak, akik kevés szabadidővel rendelkeznek, nem?

2012. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

"A baráti körödben nincs potenciális jelölt? Vagy a munkahelyen? Társkeresőt próbáltad már? Nekem csak ez utóbbival van (jó) tapasztalatom, viszont a társkereső nem is rossz azoknak, akik kevés szabadidővel rendelkeznek, nem?

"


Pont itt a baj, hogy nincsenek barátaim, tényleg nincs időm baráti kapcsolatokat fenntartani. Ami marad azt a gyerekekre fordítom. Neked nőként biztos pozitív a tapasztalatod a társkeresőkkel de hidd el férfi oldalról koránt sem ennyire fényes a dolog. Gondold el pl. hogy 2 hónapig leveleztem (már földig értek a golyóim) egy nővel, aztán nem értettem először miért nem akar találkozni... Aztán regeltem női névvel egy ilyen oldalon majd meg is világosodtam! Húzta az időt a "drága" mert a regisztráció után kb 200 jelentkező lett aki az általam kreált csajt akarta megdugni... Na gondolhatod, hogy ennyi idő nincs a világon, hogy én legyek a 176. valaki aki vagy belefér ha nincs más, vagy nem... A rengeteg kamuhirdetés meg Kváról nem is beszéve... Szomorú a kép hidd el :)

2012. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

40-esnek írnám. Biztosan láttál már olyat, hogy valakit annyira szerencsétlenül nyír meg a fodrász, hogy olyan szopottgombócos fejformája lesz tőle, vagy akár kocka alakú. Hát nekem sikerült eltalálnom egy olyan hajnyírást, amitől ez "eltűnt". De ha küldenék Róla egy akkori képet, biztosan Te is belátnád, hogy igazam van, és jót nevetnél.

Úgy gondolom, ezt nem kéne túlragoznunk, mivel már kicsit nagy feneket kerítettünk neki.

Ha magadra vetted, és megsértődtél, akkor elnézést kérek Tőled, de inkább pihentessük már ezt a témát. Köszönöm!

2012. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!