Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha csúnya, hiányzó fogú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha csúnya, hiányzó fogú pasival járok? Ti összejönnétek egy ilyen pasival, ha minden más stimmel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival tök aranyos meg minden megszerettem, de kicsit zavar hogy hiányos és borzasztó fogakkal rendelkezik. Mikor utalok rá, hogy ezt meglehet csináltatni, azt mondja, hogy szerinte ettől egyedi mert minden embernek szép szabályos fogai vannak és hogy ez unalmas lenne akkor
2012. okt. 19. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
trollgyanús kérdés
2012. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen palim, akinek a két foga közt volt egy hatalmas nyári szünet :D Szerintem nincs ezzel olyan nagy gond, ha amúgy kijöttök. Mondjuk az indoka, hogy szerinte ez különleges, az elég hervasztó. Kínjában nem tudott már mit kitalálni. Az én pasimról tudtam, hogy eszméletlenül félt az orvostól, plusz nem is volt pénze megcsináltatni. És nincs minden embernek szép, szabályos fogsora, nem tudom hol él a pasid! A foghiánnyal még nincs olyan gond, de ha ő ezt esztétikusnak, és egyedinek találja, na az már baj! Senki sem tarthat egy lyukas, szuvas, vagy hiányos fogazatot szépnek!
2012. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tuti nem állnék vele szóba. A mosoly az egyik legfontosabb... :) De ettől függetlenül, ha szereted, akkor semmi akadálya, hogy vele legyél.
2012. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdés a kérdésben: ha nem hiányos a fogsorom, viszont 1-2 ferdén áll és nincs pénzem megcsináltatni, az "ciki"? (F)
2012. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, mert elég ilyen drága az ilyen beavatkozások, ettől még lehet szeretni, ami a baj az a személyisége, mert ha azt mondja spórolok rá ha ez zavar téged megcsináltatom stb, de ha így áll hozzá na az a ciki. Ugyanis, ha valakinek ilyen a foga, akkor elmegy fogorvoshoz és szép lesz (talán még jó érzés is, hogy megszépült a barátom) De, ha ilyen a személyisége, azon már nehéz változtatni, elküldöm pszichológushoz változtassa meg a személyiségét.. na az már nehezebb
2012. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves??
2012. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
27
2012. okt. 19. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az a ciki, hogy hiányos a fogazata, hanem hogy szerinte ő ettől egyedi. Felénk ezt igénytelenségnek tartják. Én nem is tudnám elviselni egy olyan embert, akinek rohad a fél pofája. Nem az a gond, hogy nincs rá pénz, hanem hogy nem is akarja, hogy rendben legyen. Én is rettegek a fogorvostól mégis megcsináltattam a fogaimat szépre, mert engem nagyon zavarna.
2012. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én alapból ha megnézek egy fiút, akkor a száját és a fogait nézem először. Bár volt már nem szép fogú barátom, de akkor is édes volt a mosolya. A lényeg, hogy neked tetszen. Ne más véleményére adj. Ha téged zavar beszéld meg vele, ha nem, akkor meg hanyagold a témát. :)
2012. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szegény drogozik vagy sok kólát iszik, dohányzik, de attól még dughat szuper módon, lehet, hogy egész hajnalig bírja, de te neked nem kell, mert nem olyan, mint a magazin. Akkor így jártál, majd egy nálad méltóbb lánynak örömet szerez
2016. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!