Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az arcformám a nők szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az arcformám a nők szerint csúnya, akkor tehetek bármit, nem fogok kelleni nekik?

Figyelt kérdés

Sok, sok év eredménytelen társkeresés után (nem vagyok kövér, nem vagyok félénk, visszahúzódó, könnyen ismerkedem) megkérdeztem a lányismerősöket, hogy mi velem a gond. Ezt mondták, csúnya az arcformám, nem vonzó egy nőnek. Sajnos a hajam már kevés, magas a homlokom.


Szerintetek fogadjam el ezt vagy valamit lehetne tenni ezzel?


2012. okt. 24. 10:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

...

igen ez igaz.

De nem mindig az arcra kell érteni

A külsődön biztos van valami ami szép

Pl egy szép szem.

Annak a pasinak akiről beszéltem krva szép szemei vannak.Ez fogott meg benne.

Hihetetlenül szépek.

Persze nem egy ocsmányság,de azért helyesnek se mondanám.

A belső meg megtart igen.

Ennyi

2012. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Köszi a képet.

Annyira tudtam hogy nem a külsőddel van gáz basszus......

Tök normális fejed van.

A hajaddal kezdhetnél valamit ott elől,és picit fogyhatnál,de az sem kell végülis annyira.

Viszont a stílusod az szar.Már bocsi

Kb 30-nak nézlek.Ennyi idősen még nem kell úgy öltözködni mint egy 70 évesnek.

nyugodtan kövesd a divatot.Attól mert valaki igényes magára még nem kell beképzeltnek lennie vagy valami.

Egyébként halál komolyan mondom semmi gáz nincs az arcoddal


18/L

2012. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
vagy ne is fogyj.Inkább eddz kicsit
2012. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Sorstársam! A nők szerint szép a szemem és a szám, túrni való a hajam, de az egész valahogy nem áll össze egyben.


Ezen sokat nem lehet változtatni. Megpróbáltam más hajstílussal, úgy néztem ki, mint akit fejen szoptak. Próbáltam bajuszt és szakállt növeszteni, de azzal még röhejesebben néztem ki.


Nem volt még nő, akinek összességében tetszettem volna.

21/F

2012. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Hát, csak azzal tudlak biztatni, hogy engem világ életemben cikiztek a pofámmal már általánosban is, aztán gimiben is, és mégis sikerült társkeresőn megismerkedjek egy tök normális, átlagos (nem topmodell de nem csúnya) nővel, akivel már 3 éve vagyunk házasok. Ami kellett: egy stílust kialakítani (sportos, olyan farmernadrágos-zakós) és némi önbizalmat gyűjteni (sokat segített, hogy jó állást kaptam és lett nem kevés pénzem, amit félre tudtam tenni).
2012. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Annyira jók, aranyosan vagytok. Nagyon tetszik a sok hozzászólás.


Hát nekem erről az a véleményem, hogy a sok jóképű, kigyúrt testű pasi közül én egy "szopottgombóc" fejformájú, hülye járású, mindenhol szőrös, kissé pocakos, nagyfülű férfit választottam. Mikor az első randin megláttam, magamban röhögtem... aztán már nem. Baromi jól éreztem magam Vele, órákat tudtunk beszélgetni, az érdeklődése szerteágazó, jóindulatú, mégis - ha kell - a család érdekében odacsap bárki asztalára. Egyszer csak azt vettem észre, hogy nagyon szép a kék szeme, imádom a füleit, és szívesen növeszteném a pociját a saját főztömmel. Hát ennyit a szerelemről... A többiek ez után labdába sem rúghattak. Már 7 éve egy család vagyunk.

2012. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Utolsó,ez nagyon aranyos.

Én is nagyjából így vagyok most :)

2012. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én sem vagyok egy matyóhímzés, mégis lett feleségem, családom, életem. Igaz, hogy a nejem évente kétszer félrekefél mert megjelenik egy macsó akinek nem tud ellenállni, de hát ez a ronda, kispocsü szerencsétlenek sorsa...
2012. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Utolsó tudod, az az igazság hogy mindenre van példa, de biztos vannak szép nők akik magad miatt szerettek volna és nem csalnának meg, meg hát nézzél magadba ha te azt eltűröd hogy a barátnőd félre kefélgessen ahelyett, hogy más nő után néznél, akivel ráadásul lehet hogy még te is jobban éreznéd magad, te is legalább annyira hibás vagy! Hidd el egy önsajnálkozó férfi egy nő szemébe akárminél sokkal rosszabb dolog.


23/f

2012. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!