Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az arcformám a nők szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az arcformám a nők szerint csúnya, akkor tehetek bármit, nem fogok kelleni nekik?

Figyelt kérdés

Sok, sok év eredménytelen társkeresés után (nem vagyok kövér, nem vagyok félénk, visszahúzódó, könnyen ismerkedem) megkérdeztem a lányismerősöket, hogy mi velem a gond. Ezt mondták, csúnya az arcformám, nem vonzó egy nőnek. Sajnos a hajam már kevés, magas a homlokom.


Szerintetek fogadjam el ezt vagy valamit lehetne tenni ezzel?


2012. okt. 24. 10:47
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy őszinte ha nem is látott??:DD

Te most azt akarod hallani hogy "igen igazad van,egyedül fogsz mgöregedni,mert olyan ocsmány vagy"

?

Vagy???

2012. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
De általánosságban igaza van, és nem ezt akarom hallani, pláne nem sajnáltatni magamat.
2012. okt. 24. 11:09
 13/47 anonim ***** válasza:

Figyelj...

a lényeg hogy mindig légy önmagad és nevess sokat.

Az nagyon megtudja szépíteni az embereket.

Kövesd a divatot légy igényes magadra és ennyi:)

Nem kell hogy adonisz fejed legyen,csak önbizalom,stílus,és kedvesség.

Ennyi.

2012. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudok mást mondani ne haragudj....
2012. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
először nézz a tükörbe. Aztán keress rá Woody Allenre, és meglátod, hogy semmi baj nincs itt. A komoly kapcsolatokban sokkal kisebb a szerepe a külsőnek, mint gondolnánk.
2012. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Kinek mi számít csúnyának/szépnek/jó képűnek teljesen relatív! Akárkiről mondhatja akárki hogy helyes vagy nem helyes.... egy csúnyácska lány is mondhatja valakiről hogy nem helyes, közben meg az adott pasi lehet hogy egy csomó sokkal szebb nőnek tetszik... tehát azért mondom, hogy néhány ember véleményére soha nem lehet adni.... ha megnézed egy szőrős arcú férfi is egyes nők szemében kifejezetten szexi, míg mások szerint egyszerű igénytelenség, vagy.... egy markánsabb arcú valakire egyes nők azt mondják hogy ronda, más nők meg teljesen bevadulnak tőle... tehát egyszerűen nem vagyunk egyformák,


más részt pedig, egy férfi a humorával/egyéniségével sokkal előbb letud venni egy nőt a lábáról mint fordítva, mert most gondolj bele sok férfit elriasztana egy flegma beképzelt nő, de sok nőt meg pont az vonz... vagy hogy a férfiak 90%-t csak a nő kinézete érdekli, intelligencia, egyéniség szinte semmit nem számít csak legyen egy bele való ribis csaj.... a nők nagy részénél meg azért másabb a gondolkozás is ilyen téren.


23/f

2012. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
15-ös Woody Allen kőgazdag, ennyi
2012. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a magas homlok jön be. De nehogy rám privizz, foglalt vagyok. :-)))


Nincs veled semmi baj szerintem, hacsak nem vagy kvazimódó. Az önbizalmadon viszont dobhatnál egy pettyet. ;-)

2012. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

Annyira idegesítő hogy ezen az oldalon mindent lepontoznak :DDD


Basszus próbálok neki segíteni,erre lepontoztok :D

Most írjak inkább olyan hogy "rusnya vagy mint a bűn és azonnal búj el"?

vagy mi???:D

2012. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
És azzal mi a helyzet szerintetek, hogy a külső megfog a belső megtart. Az én helyzetemben ezt azt jelenti, hogy kellene valaki akit megfog a külsőm. Visszajelzések alapján a belsőmmel nincs gond.
2012. okt. 24. 11:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!