Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az arcformám a nők szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az arcformám a nők szerint csúnya, akkor tehetek bármit, nem fogok kelleni nekik?

Figyelt kérdés

Sok, sok év eredménytelen társkeresés után (nem vagyok kövér, nem vagyok félénk, visszahúzódó, könnyen ismerkedem) megkérdeztem a lányismerősöket, hogy mi velem a gond. Ezt mondták, csúnya az arcformám, nem vonzó egy nőnek. Sajnos a hajam már kevés, magas a homlokom.


Szerintetek fogadjam el ezt vagy valamit lehetne tenni ezzel?


2012. okt. 24. 10:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

utolsó.."-.-

nem érted az iróniát

2012. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
#27-es ez nagyon szép! Tökéletesen leírtad. Így van, ez a szerelem :) Én is így vagyok a pasimmal.. :)) Imádom, pedig sok csajnak nem jönne be :)
2012. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
azért megnézném azt a csajt hogy néz ki aki lerondázta a pasiját...
2012. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

30

Nem sajnálom magam, így jártam, és nem a barátnőm hanem a feleségem. Kerestem mást, de nem kellettem... Ez van

2012. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

34-es: és fel is adtad a keresést, "ez van, ezt kell szeretni" felkiáltással? Hiszed még, hogy találsz jobbat, vagy már nem? Szeretnél még egyáltalán változtatni?


Ha túl személyesnek érzed a kérdéseket, akkor elnézést! Nagyon érdekel, ki miért marad abban a helyzetben, amiben van.

2012. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

35-nek 34-től:)


Keresést nem adtam fel, hanem nem keresek. Nincs alternatíva, gyerekeim vannak meg közös élet. Egyszer majdnem kellettem egy másik nőnek, de a barátnője lebeszélte, meg ugye vannak a gyerekek is és kapta szegény az arcába: hogy nem elég, hogy mennyire nem voltam szimpi a barátnőnek, még ott vannak a gyerekek is, így majd ő lesz az utolsó mindig... Ez egy ördögi kör. Persze csinálhatnám, hogy lesz@rok mindent és mindenkit és fogom a batyut vagy "elmegyek cigiért" és sosem jövök vissza, de nem tudnék a tükörbe nézni többet

2012. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Huhh, milyen hülyén hangzik, majdnem kellettél? Barátnő viszont szépen eldöntötte, hogy nem lesz jó nektek. Remek. :-/


Úgy érted, harmincelfelejtettemhányas :-),hogy ha mást találnál, akkor lépnél, de így a semmiért nem borítod a családot? De így csak eszitek egymás éveit, életét, nem? A gyerekek nem éreznek ebből semmit? Mennyi idősek? És a feleségednek megfelel így? Nem tartasz attól, hogy ha nem Te lépsz, akkor ő fog majd? Sokat kérdezek? :-)))

2012. okt. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

HarmincXY...

Szóval a prioritás a gyerekeké, és nem a gyerekek nem tudnak semmit. 1x évesek.. És nem bánnám, ha a nejem menne cigiért. Egyszerübb lenne minden.

2012. okt. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

27-es vagyok, és a 33-asnak üzenem:


Nem rondáztam le a "pasimat", csak leírtam azt, amilyen gondolatokat kiváltott belőlem az első találkozásunkkor az a férfi, akit a társamnak választottam.

Ő is tud erről, hiszen többször visszakérdezte már, hogy milyennek találtam elsőre, és jókat nevetünk rajta ennyi év után is. Azóta én vágom a haját, és már nem is "szopottgombócos" formája van.


Egyébként nem vagyok egy igéző szépség - ha erre gondolsz. Nekem nem kell ahhoz félmeztelenre vetkőznöm, hogy ilyen szempontból a másik nem észrevegyen. Talán erre vagyok a legbüszkébb.

2012. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

"Nem rondáztam le a "pasimat", csak leírtam azt, ........ és már nem is "szopottgombócos" formája van. "


Szerintem ezek után a Notre-dame-i toronyőrnek is van esélye! :D)

2012. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!