Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az arcformám a nők szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az arcformám a nők szerint csúnya, akkor tehetek bármit, nem fogok kelleni nekik?

Figyelt kérdés

Sok, sok év eredménytelen társkeresés után (nem vagyok kövér, nem vagyok félénk, visszahúzódó, könnyen ismerkedem) megkérdeztem a lányismerősöket, hogy mi velem a gond. Ezt mondták, csúnya az arcformám, nem vonzó egy nőnek. Sajnos a hajam már kevés, magas a homlokom.


Szerintetek fogadjam el ezt vagy valamit lehetne tenni ezzel?


2012. okt. 24. 10:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
0%
Plasztika, vagy agglegény élet!!!
2012. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%

először is küldj nekem képet és majd én megmondom.:)

Másodszor szard le ki mit mond.Rohadtul nem ettől függ hogy lesz e valakid.

Aki meg csak a külsőt nézi az elmehet a fszba :D

Én lány vagyok,de ha egy pasiba megfog valami AKÁRMI és az arca nem a legszebb akkor valahogy egy idő után megszépül a szememben :)

Most is épp így vagyok egy fiúval.Annyira édes és aranyos hogy fúúú::)

2012. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
9%
tanulj, dolgozz keményen, keress sok pénzt... és már nem az arcodat fogják nézni :)
2012. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
A kiegyensúlyozottság szépíti a vonásokat. Egy jóindulatú, vidám, kedves arc bizony akkor is vonzó lehet, ha a homlokod a tarkódig ér.
2012. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Ti meg ne mondjatok már ilyeneket neki....

Ha a pasival a nő csak azért van mert sok pénze van akkor annak mi értelme??!:DD

Milyen szar lehet már tudni hogy csak azért van melletted hogy kapjon pénzt,és igazából le se szarja mi van veled.

18/l

;)

2012. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
0%
Biztos kerek fejű, kalácsképű lehetsz, az férfinak tényleg nagyon ronda.
2012. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: Te hányadik ilyen kérdésedet írod ki csak kicsit másképp megfogalmazva?
2012. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából csak azért kérdeztem, mert több lányismerősöm is függetlenül egymástól ezt mondta, hogy ez velem a gond, és ők nem hazudnak biztos, mert csak haverok. Egyébként mikor kövér voltam azt hittem az az oka, de lefogytam és így sem sikerül párt találnom.
2012. okt. 24. 11:01
 9/47 anonim ***** válasza:

6-os felettéb jóindulatú vagy.

(azért jót röhögtem rajta:D:D)

2012. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a 6os, legalább őszinte. A hetesnek meg üzenem, hogy én ilyen kérdést itt még nem tettem fel, lehet másnak is ez a problémája?
2012. okt. 24. 11:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!