Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a megcsalás? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a megcsalás? Vagy csak ezen az oldalon hirdetik ezt a "férfiak"?

Figyelt kérdés

Annyi ezzel kapcsolatos kérdést olvastam, hogy a férfiaknak ez az ösztöne, meg egy idő után úgyis vágynak más nőre is, normális a megcsalás. Meg ha nem kap meg valamit az ágyban, akkor még meg kéne köszönni, ha esetleg nem csalna meg... Szóval értitek, mire gondolok?..


Ez komoly??? Tényleg ilyenek a férfiak?? Nincs esetleg olyan férfi ezen a világon, aki SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT nem csalná meg a párját? Vagy ez tényleg ösztön, beléjük van kódolva?...


2012. okt. 23. 14:31
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Másrészt, a környezetemben sem a nők csalják a párjukat, hanem fordítva.

Én még egyik barátomat sem csaltam meg, de - mint utólag kiderült - engem már csaltak meg.


Saját tapasztalat, aztán lehet, hogy nem így van. Ráadásul nem a nők mondják ezt, hogy "ösztön, belénk van kódolva", hanem a férfiak. Gondolom ebben egyetértesz...

2012. okt. 23. 15:01
 12/26 anonim ***** válasza:

Nőként is azt mondom, hogy a nők legalább olyan patkányok tudnak lenni, mint a férfiak...


Majd mikor kinőjük végre a nemek harcát, talán észreveszük, hogy nem nők és férfiak vannak, hanem EMBEREK - jók és rosszak.

(az első)

2012. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 sztrecskó ***** válasza:
Hogy mi normális, azt ti döntitek el. Minden párkapcsolat egyféle megegyezés két ember között. Ha neked nem fér bele, a párod ne csaljon meg. És én ezt tartom normálisnak, de más ezt nem így gondolja. Én alapból nem járnék olyan férfival, akit nem szeretek, ha meg szeretem, mért csalnám meg?
2012. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%
Először is sose csaltam meg a barátnőmet hanem mindig szakítottam ha már tudtam ez lenne belőle. (utána sose jöttem össze ugyan azzal a lánnyal) Másodszor, itt írták fent hogy biológia és ösztön. Ha ennek a nők kicsit jobban utánajárnának, mindenféle kísérletnek rájönnének, hogy ők legalább ugyan annyiszor csalják meg a párjukat. Miért? Mert a női ösztön meg mindig a legéletképesebb példányt keresi, hogy az utódai is azok legyenek. Ergo ha ösztönről beszélünk a férfi ösztön: "Lefeküdni sok nővel sok utódot létrehozni" Női ösztön: "Lefeküdni sok férfival megkeresni a legéletképesebbet akitől akarok utódot"
2012. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Hát nekem valahogy elég volt az eddigi 3 barátom, akik egy másik nőért hagytak el.


Félek új kapcsolatot kezdeni. Nem vagyok naiv, velük is le lettek fektetve a szabályok, velem mindent meg lehet beszélni, azt is, ha másra vágyik.. Volt, amelyik meg is tette, következő nap meg szakított és összejött a másik nővel.


Egyik sem tett semmi olyat, ami miatt gyanakodhattam volna, így nem is tettem.. Most már folyamatosan ezt tenném.

2012. okt. 23. 15:13
 16/26 anonim ***** válasza:

Az én párom 32 éves, és tudom róla, hogy soha sem tenné meg velem. A megcsalás nem normális dolog. Vannak, akik ilyenek, nem teszik meg, mert egyszerűen... nem. Meg kell őket találni. Nehéz, de nem lehetetlen...


L

2012. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én megértem, ha ez a téma érzékenyen érint, de a hűséges pasikat légyszíves, ne lombozd már le azzal, hogy beskatulyázod őket.

Másrészt ne csinálj statisztikát se 3 kapcsolatból (amiben mellesleg te voltál a közös pont...), se a gyakoriból. Persze, hogy azokon a hozzászólásokon akadt meg a szemed, amik "megcsaláspártiak" voltak.

Az a nagy helyzet, hogy ezzel a "kifakadásoddal" szégyenbe hozod a nőket is, mert azok a férfiak, akik meg a pasigyűlölő nőkre "érzékenyek", ez alapján a kérdés alapján ítélnek el mindannyiunkat.

20L

2012. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy vannak hűséges pasik, nem is mondtam, hogy nincsenek.


Honnan tudjam, ha megtaláltam azt, aki tényleg hűséges és nem hazudik a pofámba?

2012. okt. 23. 15:23
 19/26 anonim ***** válasza:

Látod rajta. A megnyilvánulásokból, abból, ahogy bánik veled, mások előtt is, és ha ketten vagytok. Sorolhatnám... Akinek vaj van a füle mögött, az feltűnik...


Engem is csaltak már meg, még ha nem is "szó szerint". Közös társaságban más lányokat ölelgetett, puszilgatott. A legjobb haverja árulta el nekem, mondván: "nem érdemled meg ezt". Elhívtam beszélgetni, rákérdeztem háromszor, hogy "nem akarsz elmondani nekem valamit?", és mindháromszor letagadta, mondván, hogy nem. :) Utána elmondtam neki, hogy már mindegy, mert tudok róla, és onnantól már nem is tagadta... Nyilván ha tovább együtt vagyunk, másképp is megcsal.


De ezek után is tudom, hogy van olyan, aki nem tesz ilyet... Nem mindenki ilyen r*hadék.

2012. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Lifeishard ***** válasza:

"Ráadásul nem a nők mondják ezt, hogy "ösztön, belénk van kódolva", hanem a férfiak. Gondolom ebben egyetértesz..."

A férfiak ezzel takaróznak, ez igaz. A nők pedig azzal, hogy "nem figyelt rám eléggé". Felesleges a túlzott bizalmatlanság, meg a verseny is, hogy vajon a férfiak vagy a nők a nagyobb genyók. Mind a két nemnél vannak hűséges "egyedek".

2012. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!