Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás, Ti mit tennétek?

Megcsalás, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Lehet érzékenyebb vagyok így 16 hetesen, mint kéne....a sógornőmnek egy 3 éves és egy 7 hónapos babája van. Minden szép kívülről, jól kereső, jóképű férj, boldogság. A valóságban meg, még a bejárónővel is megcsalja, amint elindul az oviba a gyerkőccel már ugranak is egymásnak...Külföldi "munka" út, egy 21 évessel...a sógornőm meg arról panaszkodik, hogy nem törődik velük a férje elmegy 2-3 napra és nem hívja fel, de biztos nem csajozik-mondja Ő, mint kéne tennem, megmondjam, vagy ne? Sajnálom nagyon. A férj azt mondja, szereti a családot, ezek csak kalandok, nem lesz egyik sem komoly. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. szept. 27. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
A feleség ugysem hiszi el,de egyébként tuti tudja,mert ennyire senki nem hülye,hogy évek óta együtt él valakivel és nem veszi észre rajta a hazugságot.Szerintem nem a te dolgod,és ki tudja tényleg igazad van-e.
2012. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ha jóban lennék a nővel, tuti megmondanám neki valahogy. Nem kavarásból,csak bennem nem maradnak meg az ilyen infók,valahogy mindig kibukik az őszinte :D
2012. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Eddig nem nagyon csalta meg, ez kb. fél éve van és tuti biztos mivel a tesója a férjem és ő falazott neki, meg neki elmondja, be is van sz...va, hogy én lebuktatom, nem is engedi, hogy kettesben maradjunk 2-3 percnél tovább.
2012. szept. 27. 12:00
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg mond el neki!Ha annyira szerti a családot akkor velük törődjön ne ku....-on!
2012. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként meg miért ne lehetne az,hogy nem veszi észre a feleség?A férfiak nagyon tudnak hazudni!
2012. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ehhez senkinek semmi köze!

Ilyen dologba nem jó belenyúlni!

2012. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem ha egy kapcsolat valaha is rendben volt,akkor bizony nem tud hazudni egyik fél sem.Párommal mi épp hogy csak 1 éve együtt vagyunk,de én simán észreveszem ha füllent...Ez mind csak kényelmes kifogás a férfi vagy a nő részéről,hogy de én nem tudtam hogy évek óta megcsal.Nagyon naivnak kell lenni ahhoz,hogy ne tünjön fel,ugyanis nem hiszem hogy lenne olyan ember,aki úgy tud a párja szemébe nézni a megcsalások után,hogy nem ég a képe szégyenében,nincs zavarban vagy akármi.Első voltam.
2012. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... ha elmondod akkor is te leszel a rossz, ha eltitkolod akkor is... Voltam hasonló helyzetben én akkor a megcsalóval beszélgettem el és neki mondtam, hogy vagy a feleségét válassza vagy a barátnőjét, vagy ha csinálja okosabban csinálja, mert a fél város már a szájára vette és nagyot koppanhat...

Vagy még egy lehetőség, csinálsz egy ismeretlen nevű email-fiókot és írsz egy névtelen levelet a sógornődnek...

2012. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

7-es válaszolónak igaza van, hogy ha a kapcsolat rendben van, egyik fél sem tud hazudni. Én is ugyanígy észreveszem a páromon, ha hazudik, márpedig gyakran hazudik:) Jó,nevezzük füllentésnek, apró kamuknak. És én sem akarom elhinni, hogy egy nő nem veszi észre, ha megcsalják, mert - bár nincs valódi bizonyítékom, de az én párom is megcsalt már, szerintem. (Ismerve az előéletét, mert haverok voltunk, mielőtt összejöttünk, meg a kutyából nem lesz szalonna elvet is alapulvéve.)

Lényeg, hogy te SEMMIKÉPP ne mondd el, ne szólj semmit, nem a te dolgot, ő a sógornőd, a férjed mit szólna, ha elmondanád? Ezzel a saját kapcsolatodban is konfliktust teremtenél. Nincs hozzá jogod,hogy belerondítsd az életükbe, a nő lehet,hogy nagyon is jól tudja, hogy megcsalják, de lépni nem akar. Azzal, hogy te konkrétan közlöd vele, feszültséget teremtesz, és ha ennek-ellenére sem fogja elhagyni, akkor te leszel utána minden baj okozója, a családban a gonosz... Szerintem ezt te sem akarhatod.

2012. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Húú.... Ez nagyon gáz.... Én a férjed tesójával beszélgetnék, de úgy, hogy nagyon megmondanám neki!!!!
2012. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!