Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás, Ti mit tennétek?

Megcsalás, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Lehet érzékenyebb vagyok így 16 hetesen, mint kéne....a sógornőmnek egy 3 éves és egy 7 hónapos babája van. Minden szép kívülről, jól kereső, jóképű férj, boldogság. A valóságban meg, még a bejárónővel is megcsalja, amint elindul az oviba a gyerkőccel már ugranak is egymásnak...Külföldi "munka" út, egy 21 évessel...a sógornőm meg arról panaszkodik, hogy nem törődik velük a férje elmegy 2-3 napra és nem hívja fel, de biztos nem csajozik-mondja Ő, mint kéne tennem, megmondjam, vagy ne? Sajnálom nagyon. A férj azt mondja, szereti a családot, ezek csak kalandok, nem lesz egyik sem komoly. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. szept. 27. 11:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp megmondanám. az én lelkiismeretem legalább tisza lenne. mert ha később kiderül az egész és arra is fény derül,hogy tudtam a megcsalásról,de nem szóltam,a képemről leégne a bőr. tudod, a női együttérzés. de úgy a legkönnyebb eldöntened,hogy szerinted mi a helyes,ha belegondolsz abba,hogy te ugyan ebben az estben szeretnéd,ha figyelmeztetnének,hogy csal a férjed? én szeretném,hisz ha te is tudsz a csalásról,akkor tud más is, és annál kellemetlenebb nincs,mikor csak a feleség nem tud semmiről. adj az asszony kezébe lehetőséget. pl: ha nem hiszi el amikor elmondod neki,akkor mondd meg,hogy na,akkor indulj csak el az oviba a gyerkőcökkel,de fordulj vissza félútról...!
2012. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10. vagyok.

Nem, mégsem beszélgetnék el vele. Inkább a férjemnek akadnék ki. Azt hiszem, tényleg nem a te dolgod "belenyúlni" az ő dolgukba. A férjed max beszélhet a tesójával. Az más. De ha te beszélnél bármelyikükkel, akkor az valóban közted és a férjed között is feszültséget eredményezhetne, ahogy azt már előttem is írták.

2012. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A dolog pikantériája, hogy mikor még friss volt a kapcsolatunk a férjemmel de már terhes voltam az első gyerekünkkel, pont a sógornőm volt aki azt mondta nekem hogy vigyázzak nagyon a férjemmel mert nem elég neki egy nő...tudtam én ezt mert volt minden napra maca a telefonjában:-) de elköltöztettem 250 km-re, kidobtuk a telefont és együtt dolgozunk a nap 24 óráját együtt töltjük így esélye sincs....De a tesója fiatalabb nála 13 évvel 31 és hát sztem most érett meg:-) rájött hogy nem élte ki magát, jó autó, sok pénz, jóképűség...mi kell ennél több egy nőnek, hogy ráhajtson egy pasira Ő meg hagyja magát....a feleség meg kissé megkopva kifáradva otthon a két gyerekkel...sajnálom, mert nekem panaszkodik, hogy a kicsit a kezébe sem akarja venni a férje valamiért, hogy napokig nem telefonál haza, éjszaka mikor már mindenki alszik akkor jön meg, még hétvégén is dolgozik "szegényke"....én meg hallgatom, nem szólok, ő meg mondja, hogy ez így nem házasság, a szex két vállrándítás, annyi a házasság hogy ad pénzt...mit csináljon? Pakolja a gyerekeket és hagyja ott? De nem fog tudni megélni, meg akkor aztán tényleg egyedül lesz két picivel, ja és szereti azt mondja nagyon a férjét csak ezért maradt még.
2012. szept. 27. 13:41
 14/18 anonim ***** válasza:
én anno csak arról tudtam, hogy a sógorom nagyon nagy kísértésnek volt kitéve és majdnem megcsalta tesómat. Mivel a férjemmel nagyon jóban vannak mesélt neki a csábító nőről, de nem jutott el odáig. Mivel nekem elmondta a férjem én azt csináltam, hogy ne kavarjak be, hogy tesómmal valahogy rátereltem a szót arra, hogy milyen mostanában a viszonyuk, hogy érzi magát stb, és mesélte, hogy nem túl jó a helyzet ő mindig a gyerekkel van otthon slampos fáradt stb. Felráztam kicsit őt, hogy próbálja újra meghódítani a férjét. Én valami hasonlót próbálnék meg így az asszony szem is kinyílna kicsit, lehet magától jönne rá a valóságra, de lehet hogy a férje visszatalálna hozzá.
2012. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem szólnék bele, szerintem te se tedd!
2012. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló cipőben, csak ott egy kapcsolatról volt szó, nem házasság és gyerekek volt a tét.

Én elmondtam barátnőmnek, hogy a pasija miket művel.Végig sem hallgatott, mert a pasi szólt neki előre, hogy ilyeneket fogok neki mondani. Én lettem a hibás, velem szakította meg a kapcsolatot, mert neki hitt.

Pár hónappal később szakítottak, de a mi kapcsolatunk is megszakadt végleg.

Évekkel később azért egyszer összefutottunk és megkérdezte a lány, hogy miket művelt.

Neked annál jobb, minél kevesebbet tudsz a dologról.Mert ha egyszer kiborul a bili, akkor te is hibás leszel, mert tudtál róla. De ha te borítod a bilit, akkor is hibás leszel, mert Te borítottad a bilit.

Sehogyan sem jó ez így.

Amúgy megvan a véleményem az ilyen férjről!

2 fiús

2012. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is. A barátnőmet csalta meg 2x a pasija. Én nem szóltam neki. Mert ugye, ha nem tudja, nem fáj. Még csak nem is gyanakszik semmire. A kapcsolatuk is egész jó, nemrég jöttek haza a nyaralásból.

Nagyon sokat gondolkodtam, de végül így döntöttem.

Ha megteheted, ajánld föl, hogy vigyázol a gyerekekre 1 estét, ők menjenek el valahova, de az is ó, ha otthon maradnak, megnéznek egy filmet, összebújnak. Ez biztos sokat lendítene a kapcsolatukon.

2012. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Annácskatuccat válasza:
Ha egy férfi másfelé kacsingat,az nem jó.És ha egyszer megteszi többsször is meg fogja tenni.Kifogások,okok mindig lesznek.A kérdés az,hogy a férfit akarod,vagy a szerelmet.A kettő nem úgyanaz.Én 16 év együttélés után jöttem rá,hogy más együtt élni valakivel és más a szerelem.Más az,hogy irányitod és könnyebbé teszi az életed,vagy csak van melleted és agondokat tetézi.Szar az élet vagy ezt kapod vagy azt.
2012. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!