Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a megcsalás? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a megcsalás? Vagy csak ezen az oldalon hirdetik ezt a "férfiak"?

Figyelt kérdés

Annyi ezzel kapcsolatos kérdést olvastam, hogy a férfiaknak ez az ösztöne, meg egy idő után úgyis vágynak más nőre is, normális a megcsalás. Meg ha nem kap meg valamit az ágyban, akkor még meg kéne köszönni, ha esetleg nem csalna meg... Szóval értitek, mire gondolok?..


Ez komoly??? Tényleg ilyenek a férfiak?? Nincs esetleg olyan férfi ezen a világon, aki SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT nem csalná meg a párját? Vagy ez tényleg ösztön, beléjük van kódolva?...


2012. okt. 23. 14:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Vannak férfiak, akik komolyan hisznek ebben és a biológiára fogják a gyengeséget, megint vannak, akik kellően befolyásolhatóak ahhoz, hogy elhigyjék az 'igét', és van egy vékonyka réteg, aki tud magán uralkodni - őt nevezi a férfitársadalom papucsnak/puhap.csnek, sorolhatnám.
2012. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Múltkor volt itt egy kérdés, amibe egy csomó férfi írt választ, hogy mennyire normális az IS, hogy prostihoz járnak, meg ez nem igazi megcsalás.


Kiábrándultam a férfiakból.

2012. okt. 23. 14:36
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Személyszerint sohasem csaltam meg a barátnőimet, és a mostanit sem. De számomra is érthetetlen, miért nem lehet kordában tartani a gyikot.
2012. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

szerintem meg pontosan attól lesz valaki férfi, ha tud magán uralkodni..

megcsalás = elgyengülés (a nevébe is benne van)

2012. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a nők szokták írni, h szerintük ezért nincs hűséges férfi, ami persze nagy baromság.
2012. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Van, akinek normális, van, akinek nem.

A papucs, meg puhap.cs fogalma pedig azért nem ezt jelenti.

Attól, hogy valaki nem csal meg valakit, még nem jelenti azt, hogy uralkodnak rajta.

A megcsaló, meg a papucs egyaránt gyenge emberek.

2012. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Hole Hunter ***** válasza:

"Kedves" kérdező!

Legalább annyi nő csalja meg a pasiját, mint fordítva. A különbség annyi, hogy a pasik egy része henceg ezzel. Mielőtt ítélkezel, éld le az életed jó részét. Aztán visszatekintve majd vonhatsz le következtetéseket, de az sem lesz érvényes mindenkire. Másfelől az oldal felhasználóinak jelentős része 20 év alatti...ergo még véletlenül sem számítanak férfinak. Remélem felfoghatóan fogalmaztam...

2012. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Lifeishard ***** válasza:

1.) A megcsalás nem normális dolog.

2.) A férfi nem attól puhap*cs, hogy nem csalja meg a párját.

3.) Az én ismerősi körömben több nő csalta meg a fasziját, mert "valamit nem kapott meg"...

4.) Nem a férfiak hirdetik. Tény, hogy létezik ösztön, de sokan kordában tartják, vagy ha nem, nem biztatják a másikat, vagy nem ideologizálják meg. Ezt csak néhány csalódott, vagy hűségre képtelen pasi hirdeti.

26/F

2012. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"A papucs, meg puhap.cs fogalma pedig azért nem ezt jelenti."


Természetesen tisztában vagyok a szó jelentésével, de sok férfinak - aki nem bír a fütyivel - a hűség alárendeltséget jelent... az emberek már csak ilyen együgyűek.

Az első voltam.

2012. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Fogalmazhattál volna nyugodtan nem "felfoghatóan" is, mivel az IQ-m meghaladja az 50-et. Ne nézz már ennyire idiótának, megköszönném!
2012. okt. 23. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!