Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megöl a féltékenység.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megöl a féltékenység.

Figyelt kérdés

Barátnőm elég aktív Fb felhasználó és elég sok fiú ismerősének lájkolja a képeit. Eddig még az nem is idegesített nagyon, mert oké ismerik egymást. Mostanában viszont észrevettem, hogy olyan srác lájkolta őt, majd a barátnőm a srác képét vissza, akivel nem is tartotta idáig a kapcsolatot.

Kezdek aggódni, pár hónapja vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk. Nem szoktam ezeket felhozni neki, mert akkor azt hiszi, hogy féltékeny vagyok, de eközben megőrülök.

Én vagyok a hülye, vagy ő nem gondolja ezt kettőnk között olyan komolynak? Én sem lájkolgatok másokat, mióta együtt vagyunk.

22F és 22L


2012. okt. 17. 17:22
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok..hát fura kicsit, de lehet, hogy csak unatkozik...bár nem olyan eget rengető probléma, akkor sem kéne másokat lájkolgatni szerintem, ha barátja van, szóval megértelek.
2012. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ha a fb miatt csavarják el a fejét, akkor valsz fb nélkül is elcsavarták volna. egy lájk semmit sem jelent. ha aláírná a képe alá vmi srác h szép vagy gyönyörűm, azért szólhatnál, de egy lájk... egy lájki kb annyit tesz, mintha az utcán megnézte volna magának. és az még nem flört. ha már belementél egy távkapcsolatba, akkor bíznod kell benne, mást nem tehetsz.
2012. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
mi is így vagyunk barátommal..fiú suliba járok..és sok fiú ismerősöm van..aztán az utolsó ilyen vitánknál mondtam neki hogy lépjen be és nézze meg hogy egyikkel sem beszélek és még a képeiket sem lájkolom max ők az enyémet..ennyi;) és azóta ebből nincsen gond nálunk :) ja és mi is távkapcsolatban vagyunk:)
2012. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nemrég még az exét is lájkolta, akivel előttem volt együtt. Nem olyan egyszerű dolog ez, hiába szidja itt mindenki a Fb-ot.
2012. okt. 17. 18:04
 15/22 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de mi az, hogy nem kéne másokat lájkolgatni? Attól, hogy van egy pasija, nyilván vannak hímnemű rokonai, osztálytársai/munkatársai, ismerősei, szomszédjai, uram bocsá, haverjai. Ez így normális! Akkor most mondja azt, hogy jaj nekem nem szabad arra nyomni, hogy "like"? De beszélgetni velük azt szabad, mert a pasija nem látja? Vagy akkor azt főleg tilos, ragassza be a száját?

Most komolyan, nem érzitek, hogy ez mennyire nevetséges? A megcsalás nem a lájkolgatáson múlik, ezt kéne megérteni. A hűség egy döntés. Ha valaki hűtlenkedni akar, az nem ezen fog múlni, hogy mit lájkol és mit nem, hanem a döntésén.

2012. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Elolvastad mit írtam? Nem rokonokról, munkatársakról, szomszédról van szó. Bár az utóbbi 2 is necces kategória.

Ha én meg bírom állni, hogy ne kattintsak rá egy gombra, akkor ő miért ne bírná megállni a kapcsolatunkért? Ha nem kattint rá egy nem is olyan közeli ismerősének a képére, nem hiszem, hogy összedől a világ. Így viszont marad a bizonytalanság..

2012. okt. 17. 18:09
 17/22 anonim válasza:
Igen, de a kérdező írta, hogy olyan srácot lájkolgat, akivel eddig nem tartotta a kapcsolatot, tehát nem haver stb. Nem azt mondom, hogy ez a megcsalás, de igenis a mai világban már hozzávezethet a megcsaláshoz. Nyílván aki rokon, haver, barát ilyesmi, nem tartozik ide.
2012. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

most nehogy már 22évesen pár lájk legyen az életed problémája :o

kíváno,hogy komolyabb gondod ne is legyen soha :)

2012. okt. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy nem tetszik ez a lájkolgatása. Mióta együtt vagytok mindeg csinálja, vagy csak az utóbbi időben?
2012. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mióta ismerem ilyen...
2012. okt. 24. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!