Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 éve vagyunk együtt, mindketten elmúltunk 20 évesek. Nyáron nagyon sokat voltunk együtt, boldogok voltunk, de most a suli miatt kevesebbet tudunk találkozni (ő másik városban lakik, busszal kb 25-30 perc), és neki általában rossz kedve van suli közben a vizsgák miatt, plusz ha vmi nem megy neki (ez mindig is így volt). Emiatt az elmúlt pár alkalommal mikor együtt voltunk nem volt olyan felhőtlenül boldog, mint pl nyáron, mert mindig azon járt az esze h hogy csinálja meg a beadandóját, meg hogy milyen sokat kell majd tanulnia... Ez eddig nem is lenne olyan nagy gond, megértem ha szar kedve van a suli miatt, de kiderült, h mostanában sokszor összefut egy általános iskolai osztálytársával (lánnyal), akivel kb 7. osztályban jártak is egy hétig, de semmi komoly nem volt köztük. Most viszont emiatt, h sokszor utaznak együtt a buszon (ugyanazon az egyetemen tanulnak csak más szakon, és ugyanabban a városban laknak, és az utazási idő kb 40 perc) az elmúlt időben jóban lettek. Már számot is cseréltek, és elvileg a csaj elhívta őt színházba (mondjuk erről a barátom számolt be nekem, és úgy, mintha csak egy haverjával menne), aztán mondta a barátom h ha tetszik neki az előadás, engem is elvinne (gondolom másik időpontban). Én nem bánom, ha lány barátai is vannak (mondjuk rajta kívül nem ismerek más lányt, akivel jóban lenne), de így h tudom, h régebben volt köztük valami, nem tudok nem arra gondolni, hogy valami kialakul köztük... persze a barátom azt mondta, hogy a csaj mindig egy pasiról áradozik neki, akibe régóta szerelmes, de attól még nincs kizárva, hogy a barátom is tetszik neki, és azt is mondta h nincs okom féltékenykedésre, de egyszerűen ilyen a női lélek, nem tehetek róla, hogy ezt érzem. Aggódom, hogy vele jobban érzi magát, mint velem... bár én próbálok mindent megtenni, hogy boldogok legyünk, de sajnos mégsem minden úgy jött össze az elmúlt időben, ahogy szerettem volna. Szerintetek van okom az aggodalomra, vagy csak túlreagálom? A hasznos válaszokat előre is köszönöm.

2012. okt. 7. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk is pont így van mondjuk annyi a különbség h mi középsuliba járunk és én vagyok a pasi és nekem nem kéne a lány akivel buszozok volt osztálytárs mert bnőmet szeretem vele csak elvagyok jól vele is beszélgetni találkozni de bnőm marad és ez nem is változik!szerintem ne féltékenykedj!
2012. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bízz benne. Ha félrelép, úgy is ki fog derülni. Egyébként akkor kéne aggódnod, ha nem mondaná el neked ezeket. Szóval semmi ok a féltékenységre. Ez a fölösleges féltékenység még tönkre is teheti a kapcsolatot.
2012. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kicsit megnyugodtam :')
2012. okt. 7. 12:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk én is így gondolom, hogy addig jó, amíg elmondja ezeket, ezért nem is akadtam ki rajta... csak utólag ütötte fel a fejét bennem a féltékenység :/ de neki ezt nem mondtam, nem akarom, hogy ilyenek miatt összevesszünk. Csak magamban meg néha úgy el tudok keseredni, főleg most, hogy a hangulatunk is rosszabb a suli miatt... köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 7. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!