Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenységre? Többi lent

Figyelt kérdés
a barátomnak van facebookon vagy 1500ismerőse akinek a többi része lány,likeolgassa a képeket meg minden engem meg majd szét vet az ideg...próbálok benne bízni de mivel egyszer már megcsalt nehezebben megy a dolog ő mondja hogy csak engem szeret csak én kellek neki de néha olyan furán viselkedik és mikor megkérdem hogy mi baj a válasz az hogy semmi...szerintetek hülyét csinál belőlem ? vagy mi?? jaj nagyon ki vagyok valami normális segítőkész válasz esetleg?? 19/L
2012. szept. 19. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat mikor eloszor megcsalt paros labbal kellett volna kirugnod. Vagy netan tovabbra is bizonytalansagban akarsz elni?
2012. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen akkor szakítottunk és azóta eltelt 2év de most kezdek rájönni hogy ugyan olyan mint volt:(
2012. szept. 19. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuck you Márk Cukkerberg. Ezt az egész fészbúkot lekéne tiltna ahogy van, iszonyat kapcsolat romboló.
2012. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakítás alatt az ember sok mindent megtanul értékelni. Igazából ezeken a netes dolgokon nem szabad kiakadni, mert az emberek azért tesznek fel képeket hogy a többiek lájkolják. És ebbe semmi probléma nincsen. Ha már beszélget is, az már gondot okozhat. Ne felejtsd el, hogy a párod nem véletlen van veled ! :)
2012. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok:kutyából nem lesz szalonna!
2012. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat igen sajnos azt nem tudom hogy beszélgete veluk:(
2012. szept. 19. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most làthattad, ogy ha valaki megcsal egyszer, az többször is megteszi, nem éri meg esélyt adni neki, mert csak te jàrsz rosszul! Sajnàllak egyébként:(
2012. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is sajnálom h miért vagyok ilyen naiv h hiszek mindenkinek..de ha kiderül h tényleg van valakije én nem is tudom mit csinálok vele
2012. szept. 19. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
rossz hozzáállás.. meg amúgy, ezek szerint a bizalom eléggé hiányzik a kapcsolatból. érdemes lenne elbeszélgetned vele, és ha valóban úgy látod, jobb ha te mondod ki hogy vége, minthogy ő megcsal még egyszer és szakít is. hidd el, pont így jártam. sokkal jobb ha a te kezedben van h bármikor visszamehetsz, mint hogyha ő kidob. És ha utánad megy, nem a többi lány után, akkor nincs mitől félni.
2012. szept. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!