Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk le hogy nincs, mert mindenki szabad ember! A kérdésem legfőképpen az hogy kinek van igaza?


A barátom 21 én 19éves vagyok! 3hónapja vagyunk együtt, előtte már jártunk 2hónapot, csak megcsalt és azzal a nővel 3 hónapig volt együtt!

A barátom kiakad hogyha bejelöl egy osztálytársam aki fiú, de én ne akadjak ki ha egy idegen nő más osztályból bejelöli, kis riBBis ruhájában! Jah meg tetőzi hogyha még ismeri is letagadja hogy nem ismer egy csajt sem, még fiú osztálytársait sem nagyon! Tudom hülyék vagyunk, de hogy magyarázzam meg a barátomnak a különbséget?


2011. nov. 14. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű, szakítsatok. Nem úgy hangzik ez, mint egy harmonikus kapcsolat. Féltékenység, megcsalás, a másik ismerőseinek lehordása... minek vagytok egyáltalán együtt?
2011. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

te jó hülye lehetsz,ha egy ilyen félrelépős bunkóval vagy együtt!

ha lenne egy csepp eszed akkor inkább írnál nekem privátra és megbeszélnénk,hogy mikor csalod meg velem őt..

2011. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd most megtanulod hogy kutyából nem lessz szalonna!

Te is tudhatnád ha egyszer megcsalt akkor még egyszer miért is ne?Ne légy buta és naív!Keres valaki olyat aki jobban tisztel téged és nem csal meg!!!

2011. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!