Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenységre?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lány ismerőse, barátja msn-en, akivel elmondása szerint sokat szokott beszélgetni és elmond neki minden titkot. Ez engem azért zavar, mert nekem alig mondott még el valamit, igaz, hogy csak 1 hete járunk, de akkor is. Az a másik lány meg tud minden megmozdulásáról. Szerintetek baj, ha ez zavar engem? Én reagálom túl?
2011. nov. 8. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy legjobb barátom, aki fiú. Ő mindent tud rólam, egyszerűen csak mert már 4 éve barátok vagyunk kb?

A barátom nem tud rólam annyi mindent, pedig mi már majdnem egy éve járunk. Mégse féltékeny. Most mire lenne féltékeny? Hogy a legjobb barátommal előbb találkoztunk, és ezért több ideje volt megismerni...? Hát majd megismer jobban a pasim is, ráérünk...

1 hét meg aztán végképp semmi. Majd megismeritek egymást jobban...

20L

2011. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
őt egy "kicsit" régebben ismeri mint téged. ne legyél féltékeny hülyep*csa, ha ezen cirkuszolsz, nem a régi barátjával fogja megszakítani a kapcsolatot, hanem az új csajával (veled).
2011. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!