Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenységre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenységre? Hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt. Elég viharosan indult a kapcsolatunk, mert Ő akkor lépett ki egy rosszul működő házasságból egy gyerekkel a nyakába nem akart komoly kapcsolatot kezdeni. Eleinte csak találkozgattunk, de mégis komolyra fordult a dolog. Közben én rájöttem, hogy fél éven keresztül randizgatott más lányokkal is, de azt mondta nem kell neki már más. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk azóta viszont nyilván az ördög nem alszik alapon (tudom nem szép dolog) de belenéztem az e-mailjei közé. Kapott egy nőtől egy e-mail, amiben bár csak lényegtelen dolgok voltak, de ott szerepelt a végén, hogy másnap találkoznak és puszival köszönt el a csaj. Konkrétan semmi rossz nem volt benne, de érezhető volt, hogy nem egy idegen írta, hanem ismeri jól. Mikor este rákérdeztem azt mondta, hogy dolgozott egész nap sehol nem volt a csajról egy szót se említett. Nem tudom most ez ad-e okot a gyanúra, rákérdezni nem akarok, azt nem akarom h megtudja, h elolvastam a leveleit. :(
2012. márc. 1. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Annak idején,hogy jöttél rá,hogy másokkal is randizik?

Megbocsátottál neki gondolom,az pedig azt jelenti,hogy BÍZOL benne.Miért nyomozol most mégis utána? Ha nem hiszel neki,akkor biztos,hogy ő a jó választás és így akarsz élni életed végéig?

2012. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj. Először is, a féltékenység önbizalomhiány miatt van. Nem bízol magadban, hogy elég jó vagy a párodban, nem hiszed el hogy szerethető vagy, hogy el tud fogadni így ahogy vagy. Ez butaság. Először is, ha 2 éve együtt vagytok és szeret... miért akarna mással lenni? persze van egy-két gy.kér alak, aki a párja mellett is keres mást...

De szerintem nem kell féltékenynek lenned. Láttad te is hogy semmi nem volt abban a levélben, csupán régről barátok. Az én páromnak is vannak lány haverjai, és szeretem őket, sőt egy-kettővel nagyon nagyon jó kapcsolatba vagyok, szinte igazi barátnők vagyunk. Nem tilthatod meg a párodnak hogy ezentúl csak te legyél az egyetlen nőnemű lény akivel kommunikál, találkozik. Az élet erről szól, hogy társas lények vagyunk, igényeljük a másik nemet is.

Fogd fel úgy, hogy kivel van? Veled. Kit szeret? Téged. Ha őszinte embernek tartod, akkor úgyis elmondaná ha valami nem stimmol.


Még egy dolog: a féltékenység meg tudja ölni a kapcsolatot és ez nem a párod hibája lesz.


22/L

2012. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Az első ami eszembe jutott, hogy a munkatársa írt.
2012. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem őszinte.:(Többször rajtakaptam, hogy a szemembe hazudott apró dolgokban is. Pont azért nem, mert többször is átejtett már és akkor sem mondta el. Azzal nincs baj, ha vannak lánybarátai nekem is sok ismerősöm van aki férfi, de én el szoktam mondani ha találkozok velük. Ő is ismeri személyesen is sokukat, de ennek a nőnek a neve se ismerős...
2012. márc. 1. 14:53
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
2. vagyok: hát így, hogy már olvasom hogy többször nem volt őszinte, így már nekem is lehet gyanús lenne :S ha mindig őszinte lett volna, akkor azt mondom hogy tényleg nincs okod aggódni, de így... hát nem tudom mit tegyél :S mond esetleg azt hogy véletlen úgy maradt a fiókja bejelentkezve, és te kíváncsiságból megnézted. hm?
2012. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Reális esély van rá, hogy csak egy csaj munkatárs, ha meg megcsal, hát tudod mit meg is érdemled. Újabb buta liba. Képes voltál összejönni úgy valakivel, hogy a kapcsolat "randizós" időszakában másokkal is kavart? Legyél büszke magadra. Hihetetlen, hogy sok lánynak mennyire nincs önbecsülése, aztán meg jönnek GYK-ra sírni mert megcsalták, elhagyták őket... lehet nullapontozni.

Nagyon felelőtlen vagy.


A kis dolgokban rajtakaptad, hogy füllent-témára a reakcióm: az egyik volt páromat is rajtakaptam sokszor ilyen füllentéseken. Hamarosan szét is mentünk viharos körülmények közt. Később kdierült, hogy vagy 1 hónappal a szakítás előtt már megvolt a mostani bnője neki (már akkor kavartak). Szóval szerintem a pasidban nem ok nélkül nem bízol. Arra is látok ugyanúgy reális esélyt, hogy igenis van valami csalás a háttérben, vagy valami hazugság...


azokat a válaszolókat, akik meg a párodban való bizalomra biztatnak egyszerűen nem értem.


Egyébként más e-mailjeiben turkálni nagyon szemét dolog. Egyébként nagyon nem érdekel hogy most kitől is kapta a párod az e-mailt, inkább csak azt akarom veled megérttetni, hogy tényleg boldog vagy egy ilyen ingoványos, bizalom nélküli (valamelyest jogosan bizalom nélküli) kapcsolatban?


22 L

2012. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy nem őszinte.:(Többször rajtakaptam, hogy a szemembe hazudott apró dolgokban is. Pont azért nem, mert többször is átejtett már és akkor sem mondta el."


Ennél nagyobb gond,nem nagyon lehet két ember között egy kapcsolatban.Miért erőlteted ezt a párkapcsolatot? Boldog vagy így,hogy állandóan szembesülsz vele,hogy naponta átejtenek? Ilyen alapokra,hogy lehet jövőt építeni,gyereket vállalni,ha azt sem hiszed el,ha kérdez?

2012. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincsen csaj kollégája, barátai se nagyon. Elég zárkózott típus...egyébkét teljesen igazatok van, de mindent leszámítva nagyon segítőkész, kedves, jó apa és az a baj, hogy szeretem nagyon.:( Ha nem tudnám ezeket a dolgait (amit ugye ő nem tud, hogy én tudok) akkor azt lehetne mondani, hogy példa kapcsolat, de így....nem tudom mit csináljak:( Nekem egyébként nincs gond az önbizalmammal. Inkább neki van szerintem és egyfajta bizonyítási kényszer miatt keresi más nők társaságát is...Létezik olyan, hogy valaki 30 évesen megváltozzon?? Teljesen össze vagyok zavarodva, pffff.....:)
2012. márc. 1. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem akkor is hagyd a fenébe ilyen nincs. Pont az ilyen "mintapasik" hazudoznak a legtöbbet.

Plusz egy 2 éves kapcsolat nem olyan súlyosan régi, még jó hogy házasok nem vagytok. Mert férjnek ez a krapek rettenetes lenne. Ha már most sem bízol benne...

2012. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért nem mondja meg neked,mert tudja,h. féltékeny lenné,vagy elkezdesz kombinálni.
2012. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!