Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenységre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenységre? Hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt. Elég viharosan indult a kapcsolatunk, mert Ő akkor lépett ki egy rosszul működő házasságból egy gyerekkel a nyakába nem akart komoly kapcsolatot kezdeni. Eleinte csak találkozgattunk, de mégis komolyra fordult a dolog. Közben én rájöttem, hogy fél éven keresztül randizgatott más lányokkal is, de azt mondta nem kell neki már más. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk azóta viszont nyilván az ördög nem alszik alapon (tudom nem szép dolog) de belenéztem az e-mailjei közé. Kapott egy nőtől egy e-mail, amiben bár csak lényegtelen dolgok voltak, de ott szerepelt a végén, hogy másnap találkoznak és puszival köszönt el a csaj. Konkrétan semmi rossz nem volt benne, de érezhető volt, hogy nem egy idegen írta, hanem ismeri jól. Mikor este rákérdeztem azt mondta, hogy dolgozott egész nap sehol nem volt a csajról egy szót se említett. Nem tudom most ez ad-e okot a gyanúra, rákérdezni nem akarok, azt nem akarom h megtudja, h elolvastam a leveleit. :(
2012. márc. 1. 13:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy mindenki ezzel jön???? Miért gondolja minden féri, hogy titkolóznia kell. Egyáltalán nem lennék féltékeny. Nem vagyok egy házisárkány, soha nem féltékenykedtem. Az egy dolog, hogy mit gondolok, de neki nem mutatom ki, 2 év alatt egyszer ha veszekedtünk. Annyi amit elvárnék, ha én elmondom neki h ezzel meg ezzel a barátommal találkoztam, megittunk egy kávét, stb...Ő miért nem képes erre? És hangsúlyozom nem azzal van bajom, hogy esetleg ő találkozik más lányokkal, hanem azzal mikor megkérdezem mi jót csinált aznap ne felejtse már el az ilyen "apró" részleteket is elmondani. Szeretem tudni milyen volt a napja, merre járt és ez nem elszámoltatás, de szerintem ez lenne a normális egy kapcsolatban..:( de lehet én gondolom rosszul:(
2012. márc. 8. 12:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez így lenne egy NORMÁLIS kapcsolatban.A tiéd nem az.Lépten nyomon átver és te hagyod.Jó apa,szeretem stb.De mint ember nulla.Hogy szerethetsz olyan embert,pontosabban mit lehet szeretni egy olyan emberben,aki nem tisztel,sem mint embert,sem mint nőt?Mintakapcsolat? Inkább legyen viharos egy szerelem,de tudjam,hogy amit mond őszintén mondja és gondolja.Ha a szemembe hazudik,nem is egyszer,lehet akármilyen jó apa és én akármilyen balek,az a kapcsolat nem tarthat életem végéig.
2012. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!