Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megöl a féltékenység.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megöl a féltékenység.

Figyelt kérdés

Barátnőm elég aktív Fb felhasználó és elég sok fiú ismerősének lájkolja a képeit. Eddig még az nem is idegesített nagyon, mert oké ismerik egymást. Mostanában viszont észrevettem, hogy olyan srác lájkolta őt, majd a barátnőm a srác képét vissza, akivel nem is tartotta idáig a kapcsolatot.

Kezdek aggódni, pár hónapja vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk. Nem szoktam ezeket felhozni neki, mert akkor azt hiszi, hogy féltékeny vagyok, de eközben megőrülök.

Én vagyok a hülye, vagy ő nem gondolja ezt kettőnk között olyan komolynak? Én sem lájkolgatok másokat, mióta együtt vagyunk.

22F és 22L


2012. okt. 17. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy hatalma van egy-két lájknak? Ez a sz@r fészbúk...
2012. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont így vagyunk a párommal... Ő írogat is lányokkal. Mi is távkapcsolatban élünk sajnos. Muszáj megbíznod benne. 23/L
2012. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézd azt a szájbatekert fészbúkot, ennyire egyszerű. Nincs jobb/kellemesebb elfoglaltságod?
2012. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem tudok róla, mivel jobb? Muszáj valamivel "ellenőriznem", ha már nem láthatom a távolság miatt bármikor.
2012. okt. 17. 17:27
 5/22 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább álld meg valahogyan, hogy ne nézd, mert így becsavarodsz...
2012. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a facebook elég "gyökér" dolog lett, de vannak aki az élő flörtölés helyett használják ezt, és szintén e mögé a szöveg mögé bújnak, hogy a "facebook az csak facebook, nincs jelentősége". Holott egyeseknél szerintem igenis van. Nem mindenkinél, tény, de van aki ott feszegeti a határokat, mert "facebookon bármit lehet, az nem komoly".


Megértem a féltékenységedet, de sok mindent nem tudsz tenni. Ha balhézol, ha nem, ha nézed, ha nem, igazából csak bízni tudsz benne és annyi.


21L

2012. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ezt magadban kell lerendezned. Néhány lájk TÉNYLEG nem jelent semmit. A megcsaláshoz ennél sokkal több kell.


Ha távkapcsolatban éltek, akkor is féltékenykedsz amikor a boltba megy, vagy munkába? Akárkivel találkozhat akármikor, nem? Vagy az nem számít, mert nem látod?

2012. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#6: Épp attól félek én is, hogy flörtölni támad kedve a ritka találkozások miatt és simán elcsavarhatja valaki a fejét. Nem beszélve arról, hogy én pl. ha belájkolnék valakit azt meg visszalájkolna, akkor simán az jönne le, hogy szimpatikus vagyok neki.
2012. okt. 17. 17:33
 9/22 anonim válasza:
Ez hülyeség, hogy ne nézd, jobb lesz...én barátom is hisztizik, mert van egy-két srác, aki folyamatosan lájkolja a képeim(nem, nem cicivillantósak),és énis megkérdezem, hogy ki az a csaj, ha az ő képét tetszikelik. Különösebben nem csinálunk problémát belőle, mert ő sem, meg én sem lájkolunk vissza, meg nem is érdekel...mondjuk ő jobban problémázik, de nem tehetek róla, ha lájkolja valaki a kiírásom, vagy képem, engem nem érdekel én nem lájkolgatok össze-vissza, sőt hálistennek egyikőnk sem az a "fészbukker" típus...szóval lehet, hogy barátnőd ennyire fb-os, de lehet, hogy a srác rá akar mozdulni, és szépen lassan ilyen kicsinek tűnő dolgokkal közelít felé...amúgy tényleg gáz, hogy ennyire meghatározó már az emberek életében a facebook...de ez van.
2012. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az engemet se érdekel, ha őt lájkolják, mert arról ő nem tehet. Engem az idegesít, hogy visszalájkol, vagy simán minden előzmény nélkül tetszikeli egy fiú képét.
2012. okt. 17. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!