Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy megint olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megint olyan legyen, mint régen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy hosszú. Évfolyamtársammal(fiú) egyik pénteken megöleltük egymást. De nem olyan "barátok vagyunk, szóval lökj ide egy ölelést" hanem ez annál sokkal több volt. Előtte is nagyon sokat beszélgettünk és nekem is bejött ő, meg én is bejöttem neki. Azon a péntek utáni hétvégén elutaztam a családommal. Szombaton elkezdtünk sms-ezgetni és ilyeneket írt, hogy kedvesem, édese, hiányzol, megölelnélek meg ilyenek. Akkor este tetszett, meg jól esett, de reggel ez nekem soknak tűnt. Főleg, hogy küldött reggel egy sms-t, hogy most ébredt és boldog lett volna, ha én is ott fekszem mellette. Na itt már eléggé elegem lett belőle. Elkezdtem vele flegmázni és már nem is annyira tetszett(a fiú). Suliban odajött hozzám úgy szerdáig, de utána már kezdett leszarni. Nekem meg volt időm gondolkozni és arra jutottam, hogy ezeket az sms-eket elfelejtem. De már késő mert már nem érdeklem őt(szerintem). Beszéltünk róla és mondta, hogy neki szarul esett, hogy lekoptattam. Én meg mondtam, hogy nem akartam lekoptatni és sajnálom, hogy ha úgy tűnt. És tényleg nem akartam/akarom lekoptatni. Csak akkor ott. Már többször is bocsánatot kértem ő meg mondta, hogy nem baj, de már nem olyan, mint korábban. Mit tegyek, hogy "visszanyerjem"?

2012. okt. 13. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de ezt elcs3szted. Majd legközelebb nem fogsz flegmázni, ha tetszel egy fiúnak. De ne aggódj, csak megijedt. Ha tényleg tetszel neki, újra közeledni fog. Legyél vele kedves.
2012. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ó istenem ha van tartása akkor nem foglalkozik veled.
2012. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!