Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval 28 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 28 éves vagyok és tetszik egy 16 éves lány aki érettebb a a koránál, vélemények?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a szülei helyében abár ők elég lazának tűnnek ?

2012. okt. 15. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy a "kísérletezős kor" NEM a tartós kapcsolatok melegágya
2012. okt. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
15%

#10 "Esetleg nem találsz a korosztályodban partnert? HÁt persze hogy nem, mert pont annyi eszed van, mint a tiniknek. Nem csoda, hogy egy érett nőnek sem kellesz."


#45 " Ennyire kicsi az önbizalmad, vagy kevés sikered volt a huszonéveseknél?" - arra az opcióra nem is gondoltok, hogy esetleg Kérdezőnek nem jönnek be az átlag huszonévesek? Miből gondoljátok, hogy Kérdező a saját maga számára fontos dolgokat (én sem tudom mik azok, nem ismerem, gondolom ti se) előbb megtalálná egy huszonéves lány mellett, mint az említett 16 évessel??? (hacsak nem esküvőben gondolkodik 2 éven belül, de azt ugye nem hiszem)

2012. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
41%

A mindenki magánéletébe beleszóló és "majd én megmondom a tutit" hozzáállású irkálóknak NINCSEN ebbe semmiféle beleszólása, mert a hatályos törvények lehetővé teszik az esetleges kapcsolatotokat.


Amúgy, ha átpillantanának néha az oldal szex-rovatába, láthatnának nagy csodákat, 16 évesnél fiatalabb leánykák élménybeszámolóiból...

(...hogy hány pasit is rendeznek le egy-egy hétvégi dizsiben.)


A 12 év korkülönbség egyébként abszolút nem számottevő!

Amikor te pl. betöltöd majd a 82. életévedet, a "kislány", alig lesz még csak 70 éves!

2012. okt. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

"arra az opcióra nem is gondoltok, hogy esetleg Kérdezőnek nem jönnek be az átlag huszonévesek?"


A férfiak általában nem egy átlag huszonévessel (vagy átlag tizenévessel, vagy átlag harmincassal, stb.) járnak, hanem egy konkrét személlyel. Egy az egyben kizárni valakinek a saját korosztályát kicsit fura :) szerintem megismerhetne korban hozzáillő lányt is, ha elég érett lenne hozzá.

2012. okt. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Az első mondatoddal tökéletesen egyetértek... de ugye van minden korosztályban átlag, és sokkal sanszosabb, hogy az ember, ha nem célzottan ismerkedik, akkor egy az átlagba tartozóval fut össze. Viszont: "szerintem megismerhetne korban hozzáillő lányt is, ha elég érett lenne hozzá." - ja, végülis az elvi lehetőség adott, hogy a saját korosztályában is találHAT megfelelő személyt, ha jól veszem ki, a Kérdezőnek nem az volt a konkrét célja, hogy egy 16 évessel jöjjön össze. De az történt, hogy egy 16 évest ismert meg, aki megtetszett neki...

Az "érettség"-hez meg ennek továbbra sem látom semmi közét, lévén még mindig nem nyilvánvaló, hogy miért kizárólag a saját korosztályában kellene ismerkednie, vagy mennyivel több, amit egy ilyen kapcsolatból kaphatna a számára fontos dolgokból... hacsak nem arról van szó, hogy az első másfél tucat hozzászóló zömének kardcsörtető felháborodása mögött puszta irigység van, mondván, hogy ha a huszonéves-kora harmincas facér férfiak a 20 vagy az alattiakkal ismerkednek, akkor ki marad nekik...

2012. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
89%

Áruld már el, mit adhat neki egy 16 éves, amit egy korosztálya beli nem?


Romantikus estéket matekházival?

Éjjeli kiszökdösést, mert a szülők nem engedik, hogy a majd' 30-as pasi elvigye a lányukat?

Azt, hogy mindent fizetnie kell helyette?

Kislányos hisztit?

Azt, hogy mire 20 éves lesz, 3x megváltozik az ízlése és teljesen más ember lesz? (ne mondjátok, hogy nem így van, minden tinivel ez történik. úgy hívják, hogy felnő).

Azt, hogy nem tudja eldönteni, mit akar kezdeni az életével?

Azt, hogy valószínűleg képtelen olyan *komoly* társalgásra, amelyre néhány huszonéves vágyna, hiszen pl. fogalma sincs róla milyen a munka, pénzkeresés, nem tudja, milyen az önálló élet, még a gimnáziumot sem végezte el, így az általános műveltsége is alacsony egyelőre, stb.?

Azt, hogy szexuálisan valószínűleg jóval tapasztalatlanabb?


MAgyarán: egy komolytalan tinikapcsolatot. Ha egy 28 éves erre vágyik, hát egészségére.


A lány részéről tényleg érthető a vonzalom. De a pasi egyszerűen visszamaradott a korához képest.

2012. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
16%
Wow, akinek nem 5 évvel idősebb párja van, az már szemét k*rva, a párja meg csak pedofil állat lehet? Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz.
2012. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
28%

"Áruld már el, mit adhat neki egy 16 éves, amit egy korosztálya beli nem?"- ilyet nem tudok mondani, de ilyet ugye nem is vetettem fel. Abból viszont már tudok, amit egy átlag huszonéves sajnos szokott adni, de a pasik jó része egyáltalán nem vágyik rá... pl. ugye elvárás-hegyeket... vagy pl. a karrier-egzisztencia-babóka szentháromságról szóló "komoly beszélgetéseket", amikor az ember a párkapcsolatában pont szabadulni akar a külvilág stresszoraitól. A szexuális tapasztaltságot meg hagyjuk, mert az elmúlt harmincegykét évben szerzett tapasztalataim szerint (ma én ugye 48/F) az átlag huszonéves sem sokkal tapasztaltabb az átlag tizen-véginél, ellenberger kevésbé bevállalós, kontra sokkal több elvárása van. De mondom, ez általánosítás, nyilván nem mindenkire igaz. Ahogy nyilván a te listád se... amikor ugye (már írtam az imént) én összejöttem a párommal, aki akkor volt 17 (én meg 33), nem kellett sehova sem szökdösnünk, hétközben hazament a szüleihez esténként, hétvégén együtt voltunk, ennyi. Én kifejezetten élveztem, hogy értelmes dolgokról, tudományokról, művészetről beszélgethetünk aka "lecke" és nem karrieregzisztenciamocsokról... ezt a szokást egyébként megtartottuk szerencsére, 15 év után is aránylag sokat beszélgetünk ilyesmiről...

"Azt, hogy mire 20 éves lesz, 3x megváltozik az ízlése és teljesen más ember lesz? (ne mondjátok, hogy nem így van, minden tinivel ez történik. úgy hívják, hogy felnő). " - de, tapasztalatom alapján engedelmeddel mégis mondanám, nyilván átment egy fejlődésben mire 17 éves gimnazistából kora-harmincas végzettségét tekintve tanárnő lett, nyilván árnyaltabbak, kifinomultabbak, és sok esetben (szerintem sajnos) konzervatívabbak a véleményei, gondolatmenetei, de az alapvető értékrendje, a fundamentum ugyanaz. Bocs, ha ezzel csalódást okozok...

2012. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
A témát illetően nem feltétlen szeretnék mindig a munkámról beszélni és a matekházi nos egy kis nosztalgia a gimis éveimben különben is a szülei tudnának a kapcsolatról ezért nem szöktetném meg azért mindenkinek köszönöm a válaszokat főleg akik nem előítélettel írtak
2012. okt. 16. 13:48
 60/66 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nem is értem...Megnézném ki az illető,és ha nem gáz akkor nem bánnám a kapcsolatot.
2012. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!