Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval 28 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 28 éves vagyok és tetszik egy 16 éves lány aki érettebb a a koránál, vélemények?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a szülei helyében abár ők elég lazának tűnnek ?

2012. okt. 15. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyunk cigányok!
2012. okt. 15. 21:45
 42/66 anonim ***** válasza:
93%

Miért pontozzátok le azokat, akik írják, hogy nekik korkülönbséggel is bejött az élet?

Nem fér bele az életetek szabályzatába? "Max. 5 év, az is a férfi javára, mert le kell gyártani pár gyereket, és a falu mit szólna."

2012. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

#42 - na ya, azért mert "szabályzatokban" gondolkodnak... szerencsére a világ azért sokkal sokszínűbb, mint ahogy itt a konzervatív erkölcs lángpallosával hadonászók próbálják elhitetni...


Úgyhogy Kérdező, szerintem ismerkedjetek nyugodtan, tiszteletben tartva a lány életkori sajátosságait természetesen...

2012. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
73%
Nem túl idős hozzád egy 16 éves?
2012. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincs olyan, hogy egy 16 éves érettebb a koránál. Persze mind azt hiszi magáról, én is azt hittem. De az ilyen esetekben inkább arról van szó, hogy a fiú éretlenebb.

Egy tizenéves lányt az vonz az idősebb fiúban, hogy az már felnőtt életet él (és minden tini szeretne felnőtt lenni), csábító az önállóság, az, hogy te már dolgozol, pénzt keresel, kocsid van esetleg, te döntöd el, hová mész, stb. Nem azt mondom ezzel, hogy anyagias a lány (ez pont nem az az eset, mint amikor egy 25 éves jár egy negyvenessel), de azokat a tulajdonságokat keresi benned, amik őbenne még nincsenek meg. Szerintem a lány részéről valamennyire normális, hogy te jössz be neki, az azonban fura, hogy neked ennyi idősen egy ilyen fiatal lány tetszik. Ennyire kicsi az önbizalmad, vagy kevés sikered volt a huszonéveseknél?

2012. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Igen valahogy úgy sejtem itt mindenki dobálózik a nagy szavakkal de a való életben nem így van mint itt az interneten ,azok akik normálisan álltak hozzá és válaszoltak azoknak köszönöm :)
2012. okt. 15. 22:21
 47/66 anonim ***** válasza:
Nem mondhatjátok, hogy nincs SENKI SOHA az egész emberi történelemben, aki érettebb volt a koránál.
2012. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
90%

ez egy kicsit már húzós. nem vagytok egy életszakaszban. a lánynak most kezdődik minden, ami a felnőtt léthez kapcsolható, te meg már jó esetben túl vagy a féktelen korszakon, a nagy bulikon, nagy hülyeségeken.


18 évesen 25 éves barátom volt, néha azt éreztem, hogy én vagyok az idősebb :) anyám sosem tiltotta, mellette rendesen tanultam, a szexet sem siettük el. senki nem nézett ránk szúrós szemmel, mert nem úgy tűnt, mintha a saját apámmal smárolnék.


elnézve a mai 16 éveseket (akik ugye érettebbek a koruknál. hahaha...), nem tudom mit eszel rajta, de sztem veled is gond van...

2012. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Van aki erettebb a koranal szerintem is. Ha komoly kacsolatot keresel, akkor az szerintem ertekelendo. Nem a kor a lenyeg, hanem ami belul van. Aki mast mond, az felszinesen iteli meg a helyzetet. Nem is ertem minek itt teszed fel ezt a kerdest!
2012. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
41%
18 voltam, mikor megismertem a párom. Első komoly kapcsolat, 18 év van köztünk. Anyám majdnem szívrohamot kapott, mikor először látta meg őt, a nevelőapám mondta neki, hogy a légynek se ártana az udvarlóm. 4 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt élünk és működik a dolog. Igaz, én nem 16 voltam mikor összejöttünk. 16 évesen nem voltak komoly kapcsolataim (Kemény 2 db volt az előfutára a mostaninak, ami nagyon is véglegesnek tűnik :)) Emlékezve még a 16 éves korszakomra (és az osztálytársaiméra) nem mondanám, hogy ez a "kísérletezős kor" a lányoknál a tartós kapcsolatok melegágya, de persze egyéne válogatja, egy próbát megér, ha nincs semmi "hátsó szándékod" és, ha a szülei sem ellenzik.
2012. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!