Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval 28 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 28 éves vagyok és tetszik egy 16 éves lány aki érettebb a a koránál, vélemények?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a szülei helyében abár ők elég lazának tűnnek ?

2012. okt. 15. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
66%
17 évesen összejöttem egy 30 éves pasival(ő volt ez első szerelem) Anyu nem örült neki, de azt mondta, inkább tudjon róla, mint titokban mászkáljak el vele. Apu pedig azt mondta, hogy ő ebbe nem szól bele, de ha egy szóval is megbánt, kettészedi. Több mint öt évig voltunk együtt,megszerette a családom is.Egyáltalán nem bántam meg.
2012. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim válasza:
69%
Én biztos hogy kiherélnélek + végigkergetnélek a városon egy puskával az biztos!
2012. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, ha egyszer lesz egy lányom, és egy ilyen "idős" róka csorgatná rá a nyálát, az biztos, hogy szólnék a Jézus Szíve Brigádnak és addig ütnénk amíg sírva nem fosnál magad alá. Kis köcsög.
2012. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
43%
Ti tudjátok. Itt, harcias mamák, papák vannak. Ha tehetnék, soha nem engednék el a gyerek kezét. Annó én sem foglalkoztam ilyesmivel, ki mit mond és már lassan 30 éve együtt vagyunk.
2012. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
67%

Ismerkedjetek! Ha esetleg jártok akkor figyelembe tudod venni mondjuk úgy 6 év múlva, hogy Ő még nem akar gyereket? Te akkor már 35 leszel Ő meg még csak 22. Ő még lehet nem akar elköteleződni, de Teneked már igencsak ketyeg a biológiai órád, ha fiatal apuka akarsz lenni. De, ha neked ráér 40 évesen is amikor Ő 28 lesz, kb akkorra érik meg rá, és kb akkor is tudtok majd gyereket vállalni anyagilag is, én nem ellenezném. Nekem is van olyan osztálytársam aki 18 éves volt és 31 éves férfival járt. Ez volt 4 éve, most is együtt vannak.

24/N

2012. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
Hát kaptam meleget hideget de inkább hideget talán a kedves papa nem herélne ki mert nem nagyon foglalkozik a lányával ha jól tudom de lehet el kéne kezdenem félni , hát most ezek után lehet nem kezdeményezek a lánynál ...
2012. okt. 15. 19:55
 17/66 anonim ***** válasza:
26%

Ma 19:46 -os vagyok


Ja most látom 1 éves barátnőt írtam:D:D Nem egy éves hanem 19.


ma 19:49


Az én barátnőm 19 lesz és nem 16 éves,jóval komolyabb gondolkodású a korabeli lányoknál és kinézetre sem annyinak néz ki,és ő valóban nem az a fajta aki megjátsza a komolyásgot,hanem tényleg úgy áll az élethez.Én tudom hogy nekem nem csk szexre kell és jól meg vagyunk,3 hónapig nem volt köztünk semmi,semmi testíség.Szerinted ha én csak dugni akartam volna akkor vártam volna 3 hónapot miközben megkaphattam volna más nőket is?Nem tudom miért kell lehurrogni ezért másokt,mi jól meg vagyunk és fel sem merűlt az a kérdés hogy én idősebb vagyok.Jól érezzük magunkat egymással és úgy érzem jó párost alkotunk,neki azt mondta mindig is idősebb férfire volt szüksége mert tudja hogy a korabeli srácok csak lyukra játszanak,én nekem meg azért job mert fitalabbnak érzem magam mellette és neki és teljesen kiegészítjük egymást.

2012. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
85%

Abszolút nem érdekelne hogy a lányom érettebb-e a koránál, ha 16 akkor 16

Legfeljebb egy 18-19 éves fiú illene hozzá, nem egy majdcsak 30as fiatal férfi


Aki nem tud a korához mérten ismerkedni annak biztos oka van

Még verekednék is, ha nem tetszene a rendszer

20/F

2012. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék addig semmit amíg a lány nem akarja azért nem vagyok liliomtipró !!
2012. okt. 15. 19:57
 20/66 anonim ***** válasza:
78%
Én fiatalos felfogású, modern gondolkodású anya vagyok. De ha a 16 éves lányom majdnem 30 éves férfival kavarna, hát nem lennék a pasas helyében hogy elém vagy a lányom apja elé álljon.
2012. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!