Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval 28 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 28 éves vagyok és tetszik egy 16 éves lány aki érettebb a a koránál, vélemények?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a szülei helyében abár ők elég lazának tűnnek ?

2012. okt. 15. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 timike26 ***** válasza:
87%

15 èvesen volt egy 21 èves pasi a szomszèdban...belevoltam zugva de apàm "elbeszèlgetett "ès egy lopott csokon kivul semmi nem volt.

de ha a lànyom irànt èrdeklodne egy joval idosebb fèrfi,eloszor is elgondolkodnèk hogy mièrt is a lànyok,ès mièrt nem a nok tetszenek.neked lassan hàzasodni,csalàdot alapitani kène....

visszatèrve asszem èn sem orulnèk tulzottan hogy kulturàltan fejezzem ki magam.

2012. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
87%
Attól még h "nem akarnál tőle semmit amíg ő sem" még rohadtúl fiatal hozzád. Korodban nem találsz magadnak? Attúl h idősebbnek néz ki még se nem éretebb se nem idősebb. Ugyan úgy egy 16 éves KISLÁNY. Az én apám biztos h elhajtott volna ha 16 éves koromban elkezdtél volna nekem udvarolni. És én is elhajtanálak ha a 16 éves KISLÁNYOMRA csorgatnád a nyálad. És akkor még könnyen megúsztad mert ha a párommal futnál össze..... nem biztos h maradna fogad
2012. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
57%
+ majdnemhogy a lányod lehetne.
2012. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
8%

ma 19:57


Te aztán tudod a 20 éveddel hogy minek van oka és minek nincs...régen a nők többnyire idősebb férfit választottak maguknak én sok ilyet ismerek,és a mai világban sem ritka.Egy korodbeli csaj elöbb fog választani egy 30 évest mint téged ha tetszik ha nem.Egy 30 éves sokkal több mindent tud neki nyújtani,amíg te csak a meg akarod dugni és ezzel ki is merűlt a kapcsolat..Vannak 19 éves lányaok vagy 20 éves lányok akik nem tini szerelmet keresnek egy gyors tüzelővel.Tudod hány korodbeli lánytól hallottam ezt a sírást hogy a 20 éves srácok csak dugni akarnak és alkalmatlanok komoly kapcsolatra?Ne hogy azt gondold hogy minden 20 éves csaj ribanc,van aki már ennyi idősen is azt keresi,és te a 20 éveddel ha tetszik ha nem,alkalmatlan vagy rá,mint a legtöbb férfi,ahogy én is az voltam 20 évessen..

2012. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
80%

"te a 20 éveddel ha tetszik ha nem,alkalmatlan vagy rá,mint a legtöbb férfi"


Így látatlanban biztos nagyon megtudod ítélni, hogy alkalmas-e.

2012. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
1%

Így látatlanban biztos nagyon megtudod ítélni, hogy alkalmas-e.


Igen megmondom nem kell hozzá nagy tudomány,én is az voltam annyi idősen ahogy az annyi idős srácok 90%-a alkalmatlan erre,a maradék 10 az meg nem kell a csajoknak mert vagy kettőt nem tud szólni vagy egyszerűen ronda..

Mondjál nekem olyan 20 éves srácot aki alkalmas volt valaha is arra hogy egy bnőnek biztosítja a szexen kívűl azt amire egy nőnek szüksége van,kb 100 ból 10 aki erre alkalmas ebben a korban.

2012. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
Honnan van ez a 90%?
2012. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:

"Mondjál nekem olyan 20 éves srácot"


Sajnos nem egy ismertségi körbe tartozunk de mondok néhányat: Szabó Balázs,Kocsis András,Kékesi Balázs.

2012. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
80%
Olyan nincs,hogy érettebb a koránál.Olyan van,hogy te vagy túl éretlen a korodhoz képest.
2012. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:26


Rendben akkor 91,12345632%..így jobb lesz?

2012. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!