Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval 28 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 28 éves vagyok és tetszik egy 16 éves lány aki érettebb a a koránál, vélemények?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a szülei helyében abár ők elég lazának tűnnek ?

2012. okt. 15. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Mi alapján számolod ki ezt a százalékot?
2012. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
Nézd Kérdező, amikor mi összejöttünk a párommal, Ő 17 volt, én 33. És 15 éve vagyunk (14 éve élünk) együtt, anyósékkal is teljesen normális jó viszonyban.
2012. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de értékelném ha nem itt veszekedtek ,azért jó néhány pozitív kommentet is látni
2012. okt. 15. 20:48
 34/66 anonim ***** válasza:
98%
Nekem 28 éves fiam van.Ha 16 éves kislánnyal akarna kapcsolatot, akkor bizony erősen gondolkodóba esnék, mit rontottam el.Miért nem akar, tud felnőtt nőkkel ismerkedni? Miért egy félig még gyerek, tapasztalatlan,éretlen kislány kell neki? Miért nem akar a fiam felnőtt lenni?
2012. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
82%

20.07-es

Azzal nem lenne gond ha a lány mondjuk 25 lenne a férfi meg 33

De így bizony ha fejen állok, ha hulla részegre iszom magam a 16éves akkor is fiatal hozzá

Bizonyos kortól nem számít valóban, a korkülönbség


Igen a 18-20 éves lányok gyakran mondogatják hogy "csak" használati tárgyként vadászunk rájuk, de könyörgöm hol látod Te azt előre, hogy én 20évesen nem csak szexet akarok, hol ott egy 25-30éves pont ilyenekre hajthat, mert előtte volt normális kapcsolata, de kell a középkorához fiatal szex társ is


Még ha én udvarolnék egy 16éves lánynak, lehet az se tetszene a szüleinek, de még mindig normálisabb látszatot kelt mint egy 28éves srác, Ha tapasztalt ha nem

Ha meg nem tudnék neki újat mutatni, akkor hagyjon ott


Jegyezd meg fiatal lányoknál az idősebb hapsival történő kapcsolat teremtést, ÖRÖKKÉ meg fogják bélyegezni, ahova mennek, ahol megfordulnak

Ez így van rendjén, ne akarjon egy fiatal felnőtt a kezében tartani egy 16éves lányt, de még egy 18 évest se


Nem egészséges

20/F voltam

2012. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
45%

Mivel a lány túl van már az ún beleegyezési korhatáron (14 év) így sem büntetőjogilag, sem etikailag nincs kivetnivaló, ha kölcsönös és egybehangzó szabad akaratotok eredménye a kapcsolat.

Miért is? Mert ha csak ideiglenes, akkor még a csaj bőven fiatal, lehet még komolyabb kapcsolata, ha meg házasság lesz? Akkor meg azért nem baj, mert tényleg komoly a szándék. Arra vigyázz csak, hogy azért egy ideig ne hozzatok össze egy gyereket. Amúgy meg sok boldogságot és ne hallgassatok a konvencionálisan károgókra. :)))

2012. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
csak kíváncsiságból: mennyire vagy pénzes?
2012. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
#35 "Jegyezd meg fiatal lányoknál az idősebb hapsival történő kapcsolat teremtést, ÖRÖKKÉ meg fogják bélyegezni, ahova mennek, ahol megfordulnak " - akkor nagyon rossz szubkultúrában forgolódsz... és ezt tapasztalatból mondom, ld #32.
2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
45%
cigányok vagytok?
2012. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok szegény de annyira gazdag sem szerintem középkategória
2012. okt. 15. 21:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!