Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval 28 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 28 éves vagyok és tetszik egy 16 éves lány aki érettebb a a koránál, vélemények?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a szülei helyében abár ők elég lazának tűnnek ?

2012. okt. 15. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
84%
hát nemtom... biztos le fognak szólni, de nekem volt annak idején egy 17éves barátnőm és a pasija 30 volt és évekig jártak és teljesen összeillettek, szóval ilyen is van.
2012. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
65%
Én lenyakaználak konkrétan! A lányom most 15. Bele sem akarok gondolni. A 12 év korkülönbség 10-20 év múlva is elég sok (bár lényegesen jobb akkor), most nagyon nagy.
2012. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 Quorra ***** válasza:
70%
Ha a 16 éves lányomra szemetvetne egy magadfajta, kiherélnélek.
2012. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
73%
Válaszolnék a férjem nevében: szereznék egy puskát, és elkergetnélek.
2012. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jó hír a kedves papa kb 30 cm magasabb és jóval termetesebb mint én az édesanyja nem hinném ,hogy ellenezné ámbár nem tudom a lány tényleg érettebb a korabelieknél és úgy tudom én is tetszem neki !
2012. okt. 15. 19:45
 6/66 anonim ***** válasza:
4%

Én 30 vagyok nekem 1 éves barátnőm van...:D

Le lehet pontozni de semmi hátrány nem ért eddig engem ezért a szülei részéről sem,sőt örülnek is neki hogy nem egy korabeli taknyossal van aki csak kihasználná csak őt.

Bár ő most lesz 19 az is igaz,de ez a csaj még csak 16,azért még agyon fiatal,bár titokban lehet dugni :DD

2012. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
93%
20 fölötti korosztályt már kriptaszökevénynek tartod? Inkább válogass onnan!
2012. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
89%
Érettebb a koránál? Hogyan értve? Ugyan már... mindenki ezt mondja ilyen esetben. De ez sosincs így. 16 évesen még mindig egy gyerekről van szó. Te meg 28 évesen itt tartasz? Lassan már családalapításon kéne inkább gondolkodni. Egy 16 évessel ez nem igazán lenne jó ötlet.
2012. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Ha lenne köztünk valami tuti nem titokban "dugnám" szóval ha valamit csinálok akkor normálisan nyilvánosan de a csajt mikor megismertem 20nak néztem fogalmam sem volt hogy még csak 16 !
2012. okt. 15. 19:49
 10/66 anonim ***** válasza:
92%

"Le lehet pontozni de semmi hátrány nem ért eddig engem ezért a szülei részéről sem,sőt örülnek is neki hogy nem egy korabeli taknyossal van aki csak kihasználná csak őt. "


Ja, mert egy 30 éves valszeg életreszóló kapcsolatot szeretne egy 16 éves naiv kislánnyal. Vagy csak te vagy ennyire visszamaradott a korodhoz képest? Esetleg nem találsz a korosztályodban partnert? HÁt persze hogy nem, mert pont annyi eszed van, mint a tiniknek. Nem csoda, hogy egy érett nőnek sem kellesz.


Az meg marha jó vicc, hogy érettebb a koránál. 16 évesen mindenki ezt hiszi magáról. Aztán 26 évesen rájön, hogy nem volt az.

2012. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!