Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25+ szűz embereknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25+ szűz embereknek van esélyük a boldogságra vagy Ők csak az evolúció hulladékai?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 11:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez evolúciót mindig is az adott faj hátrányos tulajdonsággal rendelkező egyedeinek pusztulása segélyezte. Az evolúció lényegében az, amikor a környezet változásához alkalmazkodni képtelen egyedek kihaltak, és ezzel javították a génállományt.

Nézzük ezt meg embernél. Adott a változó környezet, azaz, hogy a nők öntudatra ébredtek, és sokkal válogatósabbak lettek, mert a családalapításról a hangsúly az önmegvalósításra tevődött át.

Adottak a szélsőségek, azaz az átlagosnál jóval szebb és az átlagosnál csúnyább emberek. Mivel a nők válogatósabbak lettek, ezért az átlagosnál szebb külsejű férfiakat preferálják, mert tőlük nagyobb eséllyel születhet olyan utódjuk, aki maga is szép, ezáltal könnyeben tud érvényesülni a mai világban. A ronda pasik nem kellenek senkinek, mivel tőlük nagyobb eséllyel születik nem szép gyerek, aminek az esélyi jóval csekélyebbek. Ezért a nők még a szerető szerepet is bevállalják egy helyes pasi kedvéért, mintsem összeállnának egy rendes, de csúnyább pasival.

Mi lesz így a csúnyább pasikkal? Kihalnak, mivel nem tudják tovább örökíteni a génjeiket. Magyarul a most fellépő szelekciós nyomás kiszelektálja őket az emberi fajból. Ebben a környezetben a csúnyaság olyan tulajdonság, amit a szelekciós nyomás által hajtott evolúció selejtnek minősít.

2012. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

31-es:


Hű de jól megfogalmaztad, érzem magamon rendesen, hogy a pusztulás szélén állok és nincs visszaút.

2012. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én 24 éves szűz lány vagyok, nincs velem semmi probléma, csak eddig nem úgy alakult a szerelmi életem. Sok udvarlóm van, volt már pár "komoly" kapcsolatom, de az igazit még nem találtam meg, és az eddigi fiúkat sem tartottam méltónak. Van munkám, vannak barátaim fiúk és lányok egyaránt, van egy legjobb barátnőm, van egy öcsém, akivel nagyon szeretjük egymást. Nem érzem magam evolúciós hulladéknak. :)
2012. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!