Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves, nagyon intelligens...

30 éves, nagyon intelligens szűz férfi vagyok, vajon nekem kedvez az evolúció?

Figyelt kérdés

A szüzességem okai:


- 2 nagy szerelmi csalódás

- régebben fanatikus ókeresztény hitem volt

- félénkség, gyávaság

- szegénység, betegség

- internetes társkeresőkön nem írtak vissza

- szellemiségem eltér a kor szellemiségétől


Mégis elképzelhetőnek tartom, hogy a magamfajtáknak fog kedvezni az evolúció néhány száz év múlva. Megpróbálok tenni érte...



2012. máj. 28. 22:07
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

hát ha nem örökíted tovább ezeket az "isteni" géneket, akkor bizony evolúciós zsákutcának kell téged tekinteni, kedves kérdező:)

18/f

2012. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy néz ki, hogy te lennél az alfahímek egy példánya.
2012. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon intelligens emberek arról ismerszenek, hogy a gyakori kérdésekre irkálnak... :)

Maradjunk annyiban, hogy egy 30 éves szűz férfi(sic!) vagy. Se több, se kevesebb. Úgy tűnik a te feladatod itt a Földön nem az, hogy a génjeidet örökítsd. Lehet, hogy az hogy gyógyítsd, lehet az, hogy szemetet szedj. De a lényeg barátom, hogy ebből az evolúciós dologból téged kihagytak.

2012. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező én is ilyen intelligens, ritka csodaegér vagyok, de láthatod a mai lányoknak inkább kell egy buta, bunkó fickó.


Nem bírják elfogadni, hogy olyan magasan intelligens létformákkal létesítsenek testi- és lelki kapcsolatot, amely ritka létformákat mi képviseljük. :D

2012. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de nekem volt annyi eszem, hogy időben láttam a jövőmet így 21 évesen elmentem egy prostihoz, így legalább már szűz nem vagyok. :D
2012. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
30 éves vagy, ha vagy olyan intelligens, hogy vigyázz az egészségedre, van még ~40 éved arra, hogy neked kedvezzen az evolúció.
2012. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
XD
2012. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Azt ki hagytad ,h a WoW-on Élsz teljes életet -.-" na hanyadik szinten vagy ?
2012. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"régebben fanatikus ókeresztény hitem volt "


hát, akkor mégsem lehetsz olyan intelligens.


amúgy meg néz körbe.

itt szarozol 30 évesen, most már valószínűleg örökre szűz maradsz, nem fogod továbbörökíteni a génjeid.

kimész a nyolckerbe, körbenézel, és mit látsz: egy harminc éves roma férfinak már öt gyereke van legalább, különböző nőktől, és már a gyerekeknek is gyerekük van.

szerinted kinek kedvez az evolúció, és hol lesz 100 év múlva az "intelligens", töketlen fajtád?


20/L

2012. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
*nézz
2012. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!