Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves, nagyon intelligens...

30 éves, nagyon intelligens szűz férfi vagyok, vajon nekem kedvez az evolúció?

Figyelt kérdés

A szüzességem okai:


- 2 nagy szerelmi csalódás

- régebben fanatikus ókeresztény hitem volt

- félénkség, gyávaság

- szegénység, betegség

- internetes társkeresőkön nem írtak vissza

- szellemiségem eltér a kor szellemiségétől


Mégis elképzelhetőnek tartom, hogy a magamfajtáknak fog kedvezni az evolúció néhány száz év múlva. Megpróbálok tenni érte...



2012. máj. 28. 22:07
1 2 3
 21/23 fairi1 válasza:
100%

"Hát, ha alfahím nem is vagyok, lehetséges, hogy én vagyok az álfahím (a saját betűtípusommal írva): lehetséges, hogy rólam énekelnek a sztárok és rólam ír a Biblia, mondjuk nem hat meg."


Húhha, itt bajok vannak!

Biológiai evolúció nézőpontjából az a sikeres aki a legtöbb utódot létre tudja hozni! Ebben te nagyon rosszul állsz, mivel senki nem fog örökölni a génjeidet,és gyereket se nevelsz akinek átadhatnád a szellemiségedet.


Másik ami szóba került a kulturális "evolúció", vagyis a gondolati világod, mémjeid hatást gyakorolnak a társadalomra. Pl. ilyenek a híres sztárok, vagy vallások vezetői.


Szóval ha nem kezdesz bele vmibe akkor evolúció szemétdombján kötsz ki, hátralevő életedből eltelt már 30 év,és egyre kevesebb van hátra, és nincs utódod aki tovább vigye gondolataidat!

2012. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, ha tisztán evolúciós szempontból nézed, az előnyösebb, akinek több utódja éli meg a szaporodóképes kort és szaporodik maga is. No most ez fehér emberek között egészen mást jelent, mint akár csak kétszáz évvel ezelőtt:


1) Nem annak lesz több gyereke, aki száz nőt megdug, hanem aki egyet rávesz, hogy szüljön neki, mivel létezik fogamzásgátlás és terhességmegszakítás is, nem igazán függ össze a partnerek száma az utódok számával.


2) A gyermekvállalás ideje hihetetlen mértékben kitolódott, főleg diplomások körében. Én például harminc voltam, amikor az első gyerekem megszületett, és egy rakás haverom még itt sem tart, ehhez képest egyáltalán nem vagy lemaradva.


3) A fanatikus hit éppen kedvez a családalapításnak, nem? Mármint legjobb tudomásom szerint a gyülekezeteken belül támogatják a házasságkötéseket.


Szerintem semmiről sem maradtál le, egyszerűen csak szedd össze magad, irány vissza a társkeresőkre és ha öt lány nem ír vissza, akkor próbálkozz tovább, majd a hatodik, tizedik, ezredik visszaír.

2012. máj. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem nagyon intelligensnek, sem bölcsnek nem tűnsz (a kényszerű lemondásnak köze nincs a bölcsességhez), viszont az biztos, hogy szép lassan kezdesz becsavarodni, a gondolataidnak ugyanis csekély köze van a valósághoz. A helyedben megpróbálnék minél gyorsabban változtatni az életemen.
2012. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!