Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan fiú/férfi aki...

Van itt olyan fiú/férfi aki egy prostival vesztette el a szűzességét?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt ?megbántad?hány éves voltál ?hány éves vagy?miért fordultál prostihoz és hány éves volt akkor a prosti ?
2012. máj. 6. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Nem volt rossz, de sajnos nincs mihez viszonyítanom, mert azóta se dugtam más lánnyal.19 éves voltam, most 20 vagyok.Azért fordultam hozzá, mert ronda vagyok és alacsony, ezért nincs lány aki akarna tőlem valamit.Ja és nem tudom hány éves volt a prosti, kb. 25-32 Ha hasonló problémáid vannak, mint nekem akkor szerintem nem gáz a prosti, mindenképp jobb, mint egy kövér bányarém.
2012. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Első, mintha csak magamat olvasnám, én is ronda és alacsony vagyok, ebben egyezünk, csak én 21 évesen szántam rá magam, de azóta sem voltam nővel.


Jó volt, egy hétig csak arról fantáziáltam újra, végigéltem újra az együttlét pillanatait, de sajnos azóta sem jött össze semmmi.


22 vagyok most már és egy fiatal 18-assal vesztettem el.

2012. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Osztálytársamat az apja fizette be a 18. születésnapján. :D
2012. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem volt rossz,nem bántam meg,de azért csodát ne várj.21 voltam,a csaj is max 25.nem volt sikerem a lányoknál.30 éves koromig prostiztam rendszeresen,voltam 19-43 éves prostikkal.
2012. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
.. nem hiszem h jó ötlet prostizni, de én szerencsére nem vagyok ilyen rossz helyzetben. :P
2012. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
68%
Nem tudom elhinni, hogy van olyan reménytelen eset, aki senkinek nem kellene. Mindenkiben van szerethető tulajdonság, és a lányok nem nézik annyira a külsőt mint a pasik. Aki prostihoz megy, valószínűleg önbizalomhiányban szenved.
2012. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

És akkor mi van?

Egyébként,meg nem tudom mit csodálkozol előző,képzeld el vannak olyan srácok akik senkinek nem kellenek és még önbizalomhiányosak is.

2012. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Na ne mond, hogy pont a lányok nem nézik annyira a külsőt... 1.vagyok, én megtanultam csaj nélkül élni, mert még a saját anyám se mondott rólam soha semmi jót, de igazából olyanra nem is emlékszem, hogy valaki jót mondott volna rólam. Ha kellenék valami 100kilós lánynak azt meg én utasítanám vissza. Nekem igazából csak annyi elvárásom lenne a külsővel kapcsolatban, hogy ne legyen kövér és ápolatlan.Szívás az, ha valaki rondának és alacsonynak születik, mert ez ellen nincs mit tenni.A mai világban el kell fogadni, hogy nem mindenki fog párt találni és valaki egyedül fog meghalni, ez van, én el tudom fogadni.
2012. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

05-17 16:19:


Meg a másik dolog, sok kövér fiú hiszi azt, hogy a kövérsége az egyetlen, ami az útjában van barátnőzés téren, pedig az legfeljebb csak egy kis akadály lehet: én miután alig egy év alatt teljesen lefogytam, azt vettem észre, hogy SEMMI sem változott lány fronton, ugyanúgy esélytelen vagyok továbbra is (de legalább a ruhákkal így már könnyebben boldogulok).


28/f (szűz)

2012. máj. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző: ja, ez van, ,ha szépnek születtél nem az eszed ami számít" De mint mondtam, szerintem lehetséges így leélni az életet, ha olyan érzelmi hulladék vagy, mint én.:P akkor talán nem fájdalmas annyira.Persze kell valami elfoglaltság.(én pl. gitározok)
2012. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!