Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves, nagyon intelligens...

30 éves, nagyon intelligens szűz férfi vagyok, vajon nekem kedvez az evolúció?

Figyelt kérdés

A szüzességem okai:


- 2 nagy szerelmi csalódás

- régebben fanatikus ókeresztény hitem volt

- félénkség, gyávaság

- szegénység, betegség

- internetes társkeresőkön nem írtak vissza

- szellemiségem eltér a kor szellemiségétől


Mégis elképzelhetőnek tartom, hogy a magamfajtáknak fog kedvezni az evolúció néhány száz év múlva. Megpróbálok tenni érte...



2012. máj. 28. 22:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Az, hogy vigyázzak az egészségemre, jó tanács; én is rájöttem már. Ha sikerülne hatalmat gyűjtenem, akár még indirekt módon is segíthetném a saját magaméval megegyező gének továbbörökítését, anélkül, hogy én magam szaporodnék.


Hát, ha alfahím nem is vagyok, lehetséges, hogy én vagyok az álfahím (a saját betűtípusommal írva): lehetséges, hogy rólam énekelnek a sztárok és rólam ír a Biblia, mondjuk nem hat meg.

2012. máj. 28. 23:04
 12/23 anonim ***** válasza:

ha olyan okos vagy már rég utánanéztél volna mi után vonzódnak az emberi nőstények :P

f18

2012. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

13!


Mi a baj? Csak nem te is egy kis töketlen szüzike vagy?

2012. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

13. vagyok

nem csak tudod a leírtak alapján valahogy nem érzem azt, hogy egész nap egy lvl85 darkelforcmagewarriorra húzna gear-t, szóval ezért vette ez a "hülye gyerek" a fáradtságot és leírta a kis suttyónak véleményét :)

(és legközelebb ha trollkodni próbálsz csináld jobban mert a wow-os beszólás eléggé "overused" próbálkozhatnál valami egyedibbel)

2012. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

Jaj! Fiúk, fiúk.. :D

menjetek és csapassátok ti is a retkes Diablo 3-at mint a párom és akkor béke lesz.

20L

2012. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

""régebben fanatikus ókeresztény hitem volt ""

"hát, akkor mégsem lehetsz olyan intelligens. "


Nem azt írtam, hogy régebben intelligens voltam, hanem azt írtam, hogy most vagyok intelligens. Nem ugyanaz. Bár lehet, hogy az intelligens helyett bölcset kellett volna írnom.

2012. máj. 29. 09:41
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel a "magamfajtáknak fog kedvezni az evolúció néhány száz év múlva" cimu filozofiaval, hogy nehany szaz ev mulva neked mar nem oszt nem szoroz, hogy mi lesz majd a kor "divatja", milyen tipusu embereket fognak sikeresnek, vagy etalonnak tekinteni.


Te most elsz es most kellene valamit kihoznod az eletedbol, mar persze ha van egyaltalan ra igenyed...

2012. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha annyira intelligens lennél, akkor nem büszkélkednél azzal, hogy 30 éves korodra egy nő sem volt hajlandó lefeküdni veled, de még csak válaszra sem méltatnak!
2012. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Vagy prostizol vagy felakasztod magadat, ez a két választásod maradt.
2012. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
10%
# 17 mennny a faxba azt írok amit csak akarok bocs ,h megsértetem a csíra WoW-os világodat kicsikém..
2012. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!