Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25+ szűz embereknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25+ szűz embereknek van esélyük a boldogságra vagy Ők csak az evolúció hulladékai?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 11:06
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

25 éves fiú vagyok, igen sajnos kevés barátom van, igen örlődöm, hogy még nem sikerült lefeküdnöm senkivel.

Sajnos sosem voltam menő fiúcska akire buknak a lányok, és sajnos érettségire sem kaptam apucitól BMW-t a segg*m alá, hogy utána minden csaj rám másszon. :((


Persze, hogy nem értik meg azok, akik tizenötévesen átélték az elsőt. Ő nekik nem járnak ilyen gondolatok a fejében, hogy lehet, hogy ronda vagyok, értéktelen, nincs elég pénzem, vagy unalmas vagyok, vagy szimplán csak "jó fiú". A nők az ilyesmit nem értékelik!

ÖMLIK A SZEX, MEG A KÜLSŐSÉG MÉDIÁBÓL MINDEN OLDALRÓL!!

Nekem meg könnyen ugatnak, ugyan már nem gáz, nem vagy lemaradva semmiről, kössz ha nekem is lettek volna sikereim ezen a téren nem b.szna szét az ideg a témától!!

2012. okt. 9. 12:59
 12/33 anonim ***** válasza:
46%

menj el k*rvázni, szüzesség kipipálva. Hidd el jót fog tenni, mert gondolom neked az is nagy gátlás, hogyha egy csajjal megismerkednél akkor majd előjön, hogy "úristen mi van ha megtudja, hogy szűz vagyok". Persze sok lány azt modnja ennek őrűlne, de mint tudjuk sose azt mondják amit gondolnak hanem azt amitől nem nézik le őket, vagyis ezekből a lányokból 10-ből 8 hírtelen eltűnne, vagy benyögik a legyünk csak barátok szöveget és utána tűnnek el. Szomorú, de ez az igazság. Ha meg attól félsz, hogy mi van ha megtudja, hogy prostival voltál először, akkor az alábbit kell tenned: NE reklámozd! Szerintem úgyse kérdezik meg, ha meg igen annyit mondasz, hogy alkalmi szex volt. Ennyi. még csak nem is hazdusz. És bár sokan leírták tényleg nem a szex a boldogság titka, de te is írtad, a média ezt pumpálja mindenkibe, így természetes ha szarúl érzed magad mert kirekesztetnek érzed magad:).

Egy tanács csináld azt amit elöbb írtam, vagy csináld amit szeretsz, sport hobbi mittom én. Őszintén én is hasonlót élek át, bár fiatalabb vagyok, de én nem fogok várni 25. évemig, amit lesz melóm az lesz az első, hogy elmegyek. Remélem segítettem:)

2012. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
6%
Én megértelek. Én is emiatt szenvedek minden egyes nap. Persze, hogy mások nem érthetnek meg minket, hiszen nekik mindig is jutott nő, nem olyanok, hogy huszonévesen sem volt mgé se barátnőjük, se szexben részük. Én sem tapasztaltam a sok jót, ami másnak természetes és minden napi dolog. Én már ott tartok, hogy annak is örülnék, ha egy kedves, aranyos lány megölelne. De mások csak kinevetnének, ha ezt megtudnák rólam. Persze, hogy vágyik az ember lassan 23 évesen a szexre, szerelemre, egy társra, aki szereti őt és hiányolja. De úgy látszik vannak fiúk, akiknek az a sorsa, hogy egyedül szenvedjenek, mert selejtek, nem menők és nem jó pasik külsőre sem. A lányoknak csak a külsőségek számítanak meg, hogy nagy dumád legyen, raj gyerek legyél. Aki csendes, értelmes, félénk típus az a kutyának sem kell, főleg, ha még rondasága miatt lett ilyen.
2012. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
49%

Hát, neked nincs esélyed. Sírsz, mint az állat.

Nem kell ahhoz BMW, hogy nőd legyen, még csak az átlagnak megfelelő szépséggel sem kell rendelkezz... bezabáltál minden ilyen hülyeséget te is a médiából...

2012. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
87%

:DD


A párom 27 évesen vesztette el... Ő is olyanokon gondolkodott, hogy szerzetes lesz, meg, hogy volt, hogy az anyja megkérdezte, hogy buz.i-e. :D Aztán lett egy barátnője.Velem más másfél éve van együtt. :)


24N

2012. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
Ajánlom amúgy a társkeresőket.
2012. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok kedves Kérdező, mint Te, vagy a 13-as válaszoló, csak sajnos már 35 vagyok, elég elkeserítő.
2012. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem igazán a szüzességen és a szexen van a lényeg, hanem a társtalanságon. Nem a szex hiányzik elsősorban, hanem inkább az, hogy nincs egy lány se mellettem, akihez hozzáérhetnék, akit átölelhetnék, akivel mindent megbeszélhetnék és mindenben számíthatnék rá (természetesen ő is rám). A szexre inkább úgy tekintenék, mint a jó párkapcsolat kellemes "adaléka". Nálam ezért se volna járható út a prostizás.


30/F (szűz)

2012. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Meglepő h a gyakori tele van olyanokkal akik szerencsétlennek, stb.-nek nevezik az ilyen embereket, amit a kérdező is említ, de ebben a kérdésben hirtelen mindenkinek más a véleménye, meg hogy nem ez számít, stb.
2012. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Talán ha lenne egy normális életed, ami nem abból áll hogy futkorászol a nők után, meg azt lesed hogy épp mikor flörtöl valaki véletlenül veled, akkor talán nem ezen görcsölnél, és a csajozás is jobban menne.


Addig amíg az evolúció hulladékának tartod magad csak azért mert még nem dugtál meg 1nőt se, addig nem is fog ez változni!

2012. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!