Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25+ szűz embereknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25+ szűz embereknek van esélyük a boldogságra vagy Ők csak az evolúció hulladékai?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 11:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

persze, hogy van esélyed a boldogságra:)


25L

2012. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Ádám85 válasza:
43%
Véleményem szerint nem jó ez az evolúció hulladéka duma. És itt direkt használtam a "duma" kifejezést. Az ilyen kérdéseket olvasva mindig egy másik, új kérdés jut eszembe. Hogyan lehet az, hogy "x" évesen még egyetlen nőre sem "esett rá" a kérdező éppen úgy, hogy beléhatolt? Tudom abszurd a kérdés de épp olyan abszurd mint maga a kép, hogy "x" év alatt egyetlen helyzet sem adódna amikor ezt megteheti. És nehogy azt higyjétek, hogy én valami nagyon fasza csávó vagyok, egyszerűen szerintem csak helyén kell kezelni az értékeinket és olyan célcsoportot megszólítani akik hasonló gondolkodásúak. Jelzem sosem ismerkedtem baráti vagy ismerősi körben, az összes eddigi barátnőm vagy alkalmi kapcsolatom számomra előtte idegen ember volt, szóval erre is bkődség hivatkozni. Ja és a véleményemet le lehet pontozni nem túlzottan érdekel. :)
2012. okt. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Tom Benko ***** válasza:
@Ádám85: Nekem pl. elég sokáig nem adódott. Nem vagyok éppen egy társkeresős fajta, az érdeklődési köröm is eléggé ritka, úgyhogy kevesen érdeklődtek utánam. A kérdezőhöz hasonlóan cipőben jártam, csak rájöttem, hogy felesleges görcsölni. (Meg igényesebb is vagyok a "ráesek és belemegyek" szintnél.)
2012. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Az magában nem feltétlenül gáz, hogy ha valaki még szűz. Inkább az okokat kell megvizsgálni. Ha valaki úgy szűz, azért nem tehető felelőssé sem az evolúció, sem a genetika.

Viszont ha valaki azért szűz, mert ronda és alacsony, akkor már igaz a feltevés, miszerint az ilyen emberek (köztük én is) genetikai hulladékok vagyunk, és mint olyan nincs esélyünk a génjeink továbbadására (azaz párkapcsolatra.)

Aki viszont ilyen genetikai hulladék, annak nincs esélye a boldogságra, hiszen folyton csak visszautasításokat kap. Az ember egedül nem lehet boldog!

2012. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
Igen is van esélye, csak az a kérdés hogy te csak d.gni akarsz vagy szerelmet is? Mert ha csak dugni akkor nem kell mást tenned csak elmenni egy szórakozóhelyre és valami ittas csajszit felzedned, vannak egy páran akik vevők a dologra. L
2012. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek általában a szerelmet keresik, egy társat, aki mellett boldogok tudnak lenni, de ez ha rondák, nem fog megadatni nekik. Egyéjszakás dugásra pedig az ilyen ember nem alkalmas, mert a szórakozóhelyen még a könnyűvérű lányok is elutasítják őket.
2012. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Mert ha csak dugni akkor nem kell mást tenned csak elmenni egy szórakozóhelyre és valami ittas csajszit felzedned, vannak egy páran akik vevők a dologra. L



Akkor legyél oly szíves és írj le egy pár olyan szórakozóhelyet, ahol ez lehetséges! Mert azért a realitás a következő (az általam ismert helyeken9

x arányú lány, 2-3 x fiú. A lányok egy része csakis rázni a barátnőivel jól érezni magukat jön le a helyre, csak egy részük az, aki tényleg azért, hogy megdugassa magát. A fiúk között sokkal többen vannak ott ilyen céllal. A konkurencia nagyon erős: pávák, kigyúrt machok,gazdag ficsúrok sora verseng azért, hogy a lány őt válassza.

A félhomályban, tömegben, villódzó fények között maximálisan a domináns, kihívó külső kerül előtérbe, ezek nélkül a lány nem is hajlandó kettesben lenni veled, tehát már a kezdő lépcsőfoknál elbuktad a dolgot.

Gondoltam, leírom, mert már a tököm tele van ezzel a diszkós szöveggel.-Egy dolog lenyomni pár billentyűt itt, megint más megtenni azt.

2012. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Miért nem vagy boldog? Gondolj arra, bármi bajod van, hogy számtalanszor rosszabb is lehetne: pl. (feltehetően) nem vagy vak, remélhetőleg nincs egyéb károsodásod sem, valószínűleg viszonylag biztos anyagi háttérrel rendelkezel (van élelmiszerre pénzed).

Vannak emberek, akik sokszor rosszabbul élnek, mégis boldogok, hányan irigykednek a sorsodra (nem ilyen hülyeségeken múlik a boldogság mint a "szüzesség megléte az életkor függvényében" :D ).


Egyébként meg az evolúciónak aztán tényleg semmi köze sincs ehhez. Evolúciós hulladék egy faj lehet, ami nem tudott alkalmazkodni a változó körülményekhez, és kihalt.


Te (minden bizonnyal) a Homo Sapiens Sapiens fajhoz tartozol, ami gyakorlatilag a világot uralja! (bár egy kicsit azért vigyázhatnánk jobban környezetünkre, de feljődünk, úgy érzem).

Tehát NEM VAGy(unk) hulladék!!! :-)

2012. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

27-es:


TOTÁLISAN igazad van! Teljesen egyetértek veled.


30/SZF

2012. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Erre bárki könnyedén rájöhet, aki feláll a gép elől és péntek/szombat éjjel elmegy egy diszkóba. A fenti teória szerintem csak akkor működne mindenkire, ha a fiúk száma mind a diszkókban, mind a való életben jócskán a lányoké alatt lenne.
2012. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!