Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 25+ szűz embereknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25+ szűz embereknek van esélyük a boldogságra vagy Ők csak az evolúció hulladékai?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 11:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek van esélye a boldogságra.


Ez az evolúció hulladékai szöveg pedig elég tré, magadat minősíted vele.

2012. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, hogy Te minek tartod magad! Vagy nem rólad van szó? Gyerekek ne sírjatok, hanem tegyetek valamit az életetekért.
2012. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Tom Benko ***** válasza:
91%
Igen, van. Az evolúciót meg ismerned kellene, egyből nem állítanál ilyen marhaságot, hogy "evolúció hulladéka".
2012. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem a szüzességtől függ a boldogság, sem a gyakori szextől. A boldogságnak belülről kell jönnie. Lehet az is boldog, aki soha nem veszti el a szüzességét.

Csak ma fontosabbnak tartják a szexualitást annál, amennyire valóban fontos.

2012. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
és a cölibátust fogadó papokkal meg mi a helyzet?
2012. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
írjál privátot nekem és adok pár tanácsot amitől több lehet az önbizalmad de pénz kérdése mint minden. félre ne értsd én nem kérek pénzt hanem minden energia/idő/pénz kérdése úgy értem
2012. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Sosem tudhatod, hány évesen lesz szerencséd:).


Az én barátom éppen a 25. szülinapjára vitt először haza, előtte 7!! évig nem volt barátnője, és természetesen szűz is volt.


De azóta 8 hónapja boldog velem:).


Tanulság: csak az a hulladék, aki annak gondolja magát.

2012. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Evolúció hulladékai a gyilkosok, a perverzek és a pedofilok.


A szüzesség nem mérce, fel kéne nőnöd és 25+ évesen ezt megérteni. Látom eddig nem sikerült.

2012. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
Én komolyan nem értem az embereket. Szerintem a boldogságnak meg a szexnek semmi köze nincs egymáshoz. Igencsak sekélyes élete lehet annak, akinek azon múlik a boldogsága, hogy b@szik-e vagy nem...
2012. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
58%

9. válaszolónak

25+ évesen elég komoly lelki gondokat tud okozni az, hogy nem szexelt még, ezt aki nem élte át nem is értheti meg, így én sem, de azért bele tudok gondolni. nem csak a szex hiánya a baj, hanem az, hogy az ilyen ember sztem őrlődik azon, hogy miért nem talál nőt aki testileg is akarna valamit tőle. szval nem kell senkit lenézni, a kérdezőnek meg lehet h kicsi a baráti köre/akármi más miatt nem akadt még össze a megfelelő nővel. persze ezt ennyiből nem tudni pont azért sem kell téves dolgokat levonni. na és az is lehet h csak kamu kérdés ami nem ritka

2012. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!