Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha a pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a pasid szűz még 25 évesen?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról ha mondjuk a csaj már volt sráccal de a barátja még nem volt senkivel? és egy idősek.
2012. szept. 15. 16:37
 1/7 tomaszcool ***** válasza:
hüm hüümmm... Qvára mind1 ha minden gördülékenyen megy köztük.
2012. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fülünyúl ***** válasza:
Miért lenne ez gáz? A szüzesség nem egy betegség, amitől minden áron meg kellene szabadulni. Kinőhetnétek már ebből a kisgyerekes mi gáz mi nem gáz viselkedésből, főleg 25 évesen.
2012. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kár görcsölni emiatt
2012. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát észrevenni,ha az illető szűz szerintem....Gondolom a csaj már az elejétől fogva észrevette és vele van,mert nem zavarja.


Nekem őszintén szólva nem lenne türelmem tanígatni,meg rávezetni arra, hogy mit hogyan kell. Az még hagyján,ha két tapasztalt ember kerül össze,akkor is egymáshoz kell csiszolódni,de teljesen nulláról valakit segíteni már megterhelő lenne számomra.Pláne, hogy sok tapasztalt férfi se tudja, mire vágyik egy nő,hiszen annyira sokfélék vagyunk....

2012. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
furcsa kérdés. nem ettől függ h összeillenek-e, egymáshoz valók-e. nagyon furcsa megközelítése ez az egésznek, h szűz-e.
2012. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önmagában nem gáz, abból viszont lehet gáz hogy a fickónak az első kapcsolata, éppen kipróbálja a szexet, a csajnak pedig már valahanyadik, pár év múlva már esetleg meg is szeretne állapodni.

Egyébként is, egy ilyen pali valószínűleg tele van komplexusokkal, problémákkal, hiába sulykolják annyi helyen hogy nem, pedig igen.

Persze ha nem akarnak hosszú távra tervezni akkor tökmindegy, és ha egymásra vannak hangolódva akkor a szexből sem lehet gond. Viszont ha egymásra vannak hangolódva abból könnyen kapcsolat lehet, és akkor vissza is jutunk arra amit az elején írtam.

2012. szept. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 56 éves vok és még szűz........
2012. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!