Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Jogos egyáltalán a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm annak aki áldoz rám annyit, hogy végigolvassa. Kicsit hosszú lesz...


Tegnap diszkóban voltam a barátommal. Annyit kell róla tudni, hogy lemezlovas. Már alapból rossz kedvem volt egy kicsit és fáradt is voltam, de már kezdtem oldódni egy kicsit és alakult a hangulatom is. Viszont történt pár olyan dolog, amin felhúztam magam.


Például volt egy csaj, aki vagy 3x odament a barátomhoz zenét kérni, persze úgy, hogy közben össze-vissza riszálta magát és pattogott mint a hülyegyerek, meg nyávogott. De ez természetes ilyenkor egy ilyen helyen... Viszont odament hozzá a csaj negyedjére is, hogy ő nem azt a számot kérte, amit lejátszott. Barátom mondta, hogy neki az nincs meg, ekkor a csajszi elkezdett vigyorogni és elég érdekesen megsimogatta a barátom arcát, amire ő elvileg arrébbhúzta egy kicsit a fejét, de nem szólt neki semmit, mert állítólag kevert és koncentrálnia kellett. (Most jutott eszembe, hogy ha nem figyelt, mert kevert és azért nem szólt neki, mert kevert, akkor hogyhogy arra bezzeg tudott figyelni, hogy meghallgassa a nyűgjét és válaszoljon neki?)


Utána, vagy még ez előtt egy srác kicsit spicces állapotban tengett-lengett a dj pult előtt és kb. 5 percig nekidőlt, a sapkáját letette a keverőpultra, a barátom átrakta a másik oldalra mondván ez nem ruhatár, ez is teljesen érthető. A srác valamiért bekattant és levette a pólóját, ami valljuk be tényleg gáz, pláne hogy eltakarta kb. a kilátást a tánctérre... Erre a barátom elkezdett nekem morogni, hogy milyen gáz ez a srác, különben is úgy illene hogy felöltözik discoban, és mindjárt megmondja neki a magáért mert hogy képzeli. Egyetértettem vele, mert a srácnak még ki is látszott a segge a gatyából egy kicsit... De végül 5 perc után a srác felvette a pólóját és szépen elment.


Ezt követően egy csajszi, akin úgy látszott, mintha csak egy felső lenne rajta ami épp hogy takarja a kényes részeket, ott rázta magát előttünk. Mondtam is a barátomnak, hogy ez azért gáz... A tánctéren alig volt valaki, ez a csaj meg végig a barátom előtt riszálta magát és többször is kivillantotta a seggét, vonaglott és többször a barátomra mosolygott elég érdekesen. Meglepő módon a barátomat nem zavarta, hogy a csajon gyakorlatilag alulról nincsen ruha, és több órán keresztül ott ribancoskodott, de a srác miatt tudott pampogni, aki csak 5 percig vette le a pólóját...

Amikor szóvátettem neki, hogy szerintem ez kettős mérce, lecseszett, hogy ne csináljam a feszkót, ne foglalkozzak azzal hogy kit mit csinálnak a tánctéren és különben is nem látta, hogy a csaj rávigyorgott meg amúgy szerinte nem látszott ki egyszer sem a segge. Hozzátenném, hogy csak meg kellett párszor néznie a seggét ahhoz, hogy kijelentse: egyszer sem látszott ki. Ezek után, ha a seggét pásztázta, hogy higgyem el neki, hogy a csaj vigyorgását sem vette észre? Ráadásul nem is morgott felháborodottan, hogy eltakarja a kilátást stb. Na kicsit felb*szta az agyam ez a dolog, mérges lett ő is, összekaptunk, kimentem szellőzni. Ki volt kadva, hogy mennyire milyen vagyok, ehhez képest voltam olyan kedves, hogy amikor megkért, hoztam neki egy ásványvizet, azt megköszönte szépen, sé megint martuk egymást.


Vita közben egyre jobban bemérgesedtünk mind a ketten, ittunk is valamennyit mind a ketten és mondtuk a másikra nézve kicsit sértő dolgokat, de az minden kapcsolatban benne van, azért ne arra gondoljatok, hogy qrvaanyáztunk. Úgy vettem észrem, hogy az egész vita miatt engem okol, nem képes felfogni, hogy megalázva éreztem magam, mert végig ott voltam mellette akkor is, amikor a csaj simogatta az arcát, meg amikor a csaj vonaglott előtte. Azt mondta nem ez a megalázás, én meg már nagyon mérges voltam és közöltem vele, hogy akkor majd a következő barátnőjével beszélje meg, hogy mi a megalázás. (ekkor már otthon voltunk, feküdtünk az ágyban) Erre közölte, hogy hagyjam abba, máskülönben vegyem fel a ruháimat és húzzak el onnan. Kicsit megdöbbentem, mert ilyen durván még nem nagyon mondott nekem semmit... Úgyhogy mondtam, hogy akkor öltözök, és felkönyököltem, mert fel akartam ülni. Ekkor ő megfogta a karomat és megrántott, hanyatt visszahuppantam az ágyra és még egyszer magafelé rántott, és kicsit fájt is. Na ez volt az olaj a tűzre, tudja, hogy mennyire utálom az agressziót, pláne azt, ha valaki fizikailag is durván viselkedik a másikkal, tisztában van hogy gyerekkoromban mit éltem át az apám mellett és mégis. Eltört a mécses, sírva fakadtam, ő jött hogy ne sírjak, forduljak meg, nem bántott, szeret satöbbi, de én ezek után nem bújtam hozzá....


Ma reggel pedig meg akart ölelni, de nem engedtem, azt mondta neki is megvan az oka mérgesnek lenni és mérges is, mert a vita okát hülyeségnek tartja. Hazahozott, egy puszival váltunk el, azt mondta majd jelentkezzem....


Borzasztó csalódott vagyok vele kapcsolatban, nem gondoltam hogy fog ő velem durván is viselkedni.. nem bántott, oké, de ez akkor is elég gáz volt. Elgondolkodtam komolyan a szakításon, de őrlődök, mert hihetetlenül szeretem, életem első igazi nagy komoly szerelme.


2 éve vagyunk együtt, én 18, ő 28 éves, és eddig alapjában véve harmonikus volt a kapcsolatunk.


2009. aug. 2. 13:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos időm nem volt a válaszokat is tovább olvasni. De szerintem jogos a felháborodásod. Mert nekem barátnőm /vagy msot kitudja csak nem irok rá ki kérdést:S/ is elmondja a pasikrol a véleményét de ha én mondom bedurcizik. Ne hagyd ott bőven ne ez cask vita, de mond el, hogy neked rossz h nézeget másokat. Tömören ennyivel sztem meg lehet oldani:)
2009. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Jajj én teljesen megértelek:) én is ilyen vagyok bizonyos helyzetekben,ne foglalkozz azzal h hisztis vagy meg ilyesmi ez csak egyszerűen nem tetszik...én sem tudom elviselni pedig nem vagyok féltékeny csak nem tetszik.

Figyelj,szerintem a barátod nem olyan hülye hogy a szemed előtt flörtölne vagy bámulná a csajokat...Téged szeret nem pedig akik rázzák magukat előtte...és abba bele kell törődnöd h pasi...akár csak 1 pillantás mégis ránéz,bizony.Neki is igaza van ne veszekedj ezért vele.

Az is teljesen normális hogy nem tetszik neki ha a pasi vetkőzött és te ezt láttad :) és ő is szeret picit 'hisztizni' mond el neki h ne csinálja és akkor te is nyugton maradsz,meg bármikor amikor kezdené szólj h fejezze be!Nekem is volt ilyen problémám nagyjából már minden okés,de bele kell törődnünk.Ő pasi mi csajok vunk :) máshogy látjuk a dolgokat.

Az hogy megrántott,ahogy előttem írták szerintem is azt szerette volna h maradj ott és béküljetek ki,arról pedig nem tehet h te ezt rosszul vetted apukád miatt.Örülj neki h nem hagyta hogy elmenj,látszik h a 'hisztiddel' is szeret!:) nyugodj meg,sztem túlreagáltad.

2009. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha srác alapból lemezlovasként dolgozik szerintem számíthatsz arra hogy a csajoknak megtetszik és próbálkoznak nála. Próbáld meg elfogadni és akkor veszekedj vele ezen amikor komolyan az orrod előtt csal meg. Pasiból van nem vak és attól mert van barátnője nem fogja csakis a saját nemét bámulni. Ha őszintén belegondolsz azért szerintem te is meg tudod még állapítani egy szembejövő srácról hogy helyes e, ahhoz pedig megnézed. Ennyiért szegény srác nem érdemli meg a szakítást. Amikor az ágyban durva volt akkor meg az már azért lehetett mert tényleg felhúzta magát ennyi értelmetlenségen...nem is csoda. Higagdtan gondold végig a dolgot megérte e enmnyi ezt a nagy vitát.
2009. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

14.11 es vagyok.

ha ilyen a barátod miért vagy vele? ne haragudj ez nem párkapcsolat amit ti csinéltok..

a réncigáláésról meg annyit,h akkor nevezném fizikai bántalmazásnak ha pofon vágott volna és hazaküldött volna a fenébe. Ő azért rántott vissza h maradj,nem azért mert bánatni akart

2009. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%
Huhh, te aztán egy igazi hisztigép vagy! Rendesen kielemzeted a szitut, szegény pasi! Egy szórakozóhelyen vagytok könyörgöm! Ráadásul a barátod a hangulatfelelős! Ne hisztizz már, vagy akkor maradj otthon.
2009. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
58%
ugyan mar. total tulreagaltad. lemezlovas, nem küldheti el a p.csaba a csaj, akkor se ha ribanc, mert kirugjak, nem gondolod? nyugodj le szépen. 2 év az 2 év. és hidd el.. a legtöbb pasi nem szereti a ribancoskodós lanyokat.
2009. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
De most egy ilyen miatt nehogy már szakitsatok. Lehet hogy tényleg nem figyelt a lányra, én is voltam már úgy,hogy vmibe nagyon belemerültem és nem létezett más. Az is lehet h utána megnézte, de dj, ez vele járhat. Ha úgy érzed tényleg megcsalna akkor hagyd ott, de sztem felesleges. Rántani meg csak azért rántott h maradj mert nem akarta h elmenj és kellett egy kis erő h visszahuppanj. Szerintem felesleges a szakitás.
2009. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
13%

o hogy neked mekkora gondjaid vannak.hisztis kis pi..

a vagy

2009. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem a barátoddal van bajod, hanem az ilyen riszálós hülye r*bancokkal, akik szó szerint arra izgulnak, ha bosszanthatnak téged, mert magukra akarják vonni a pasid figyelmét. Ne add meg nekik ezt az örömöt. Én megpróbálnám leszerelni őket valahogy.

Amúgy meg akik itt lehiszitsp*csáznak azok inkább nézzenek magukba. A pasid is ugyanolyan "hisztis", szerintem a legutóbbi kommented mindent elárul. Ezt viszont ne hagyd, a pasik hajlamosak azt hinni, hogy nekik mindent szabad, neked meg persze ugyanazt nem. Neveld meg, mert ez tényleg szemétség, hogy ugyanazért b*sztat napokig téged, ami számára természetes.

2009. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, némelyik tényleg hasznos volt.


Különösen köszönöm azoknak, akik hisztis p*csának, ribinek tituláltak, valamint biztosítottak a lenézésükről. Hasonló kellemes élményeket kívánok nekik.


Nagyon is tudom, hogy a barátom épp dolgozott, ő a hangulatfelelős stb. Csak tudod azért, mert ő ott dolgozik, még nem kell hagynia, hogy rámásszanak a csajok. Ha leépíti kirúgják? Ne hülyéskedj, ha szépen szereli le esélye sincs hogy kirúgják, ő ott diszkós, nem pedig egy chippendale akit fogdosni lehet, nem azért fizetik, más a két "foglalkozás".


Egyébként azoknak mondom, akik szerint hisztis p*csa vagyok: azért nem mentem oda a csajhoz beolvasni neki, hogy véletlenül se kezdjen el hisztizni mert természetes hogy neki állna feljebb, és nehogy felháborodjanak az ott dolgozók hogy zaklatom a kedves vendéget, aki elkezd fenyegetőzni hogy többet nem megy oda és a barátainak is elmondja hogy milyen k*csögök ott az emberek és a szokásos nóta. Ha hisztis p*csa lennék, odarohantam volna a csajhoz, a fölhöz vertem volna a seggem és téptem volna sikítva a haját, ráadásul olyan showt rendeztem volna lea publikum előtt, ahogy tépem a barátomat is, mint a tényleges szöszi hisztis p*csák. Ennyit róla.

2009. aug. 2. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!