Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Jogos egyáltalán a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm annak aki áldoz rám annyit, hogy végigolvassa. Kicsit hosszú lesz...


Tegnap diszkóban voltam a barátommal. Annyit kell róla tudni, hogy lemezlovas. Már alapból rossz kedvem volt egy kicsit és fáradt is voltam, de már kezdtem oldódni egy kicsit és alakult a hangulatom is. Viszont történt pár olyan dolog, amin felhúztam magam.


Például volt egy csaj, aki vagy 3x odament a barátomhoz zenét kérni, persze úgy, hogy közben össze-vissza riszálta magát és pattogott mint a hülyegyerek, meg nyávogott. De ez természetes ilyenkor egy ilyen helyen... Viszont odament hozzá a csaj negyedjére is, hogy ő nem azt a számot kérte, amit lejátszott. Barátom mondta, hogy neki az nincs meg, ekkor a csajszi elkezdett vigyorogni és elég érdekesen megsimogatta a barátom arcát, amire ő elvileg arrébbhúzta egy kicsit a fejét, de nem szólt neki semmit, mert állítólag kevert és koncentrálnia kellett. (Most jutott eszembe, hogy ha nem figyelt, mert kevert és azért nem szólt neki, mert kevert, akkor hogyhogy arra bezzeg tudott figyelni, hogy meghallgassa a nyűgjét és válaszoljon neki?)


Utána, vagy még ez előtt egy srác kicsit spicces állapotban tengett-lengett a dj pult előtt és kb. 5 percig nekidőlt, a sapkáját letette a keverőpultra, a barátom átrakta a másik oldalra mondván ez nem ruhatár, ez is teljesen érthető. A srác valamiért bekattant és levette a pólóját, ami valljuk be tényleg gáz, pláne hogy eltakarta kb. a kilátást a tánctérre... Erre a barátom elkezdett nekem morogni, hogy milyen gáz ez a srác, különben is úgy illene hogy felöltözik discoban, és mindjárt megmondja neki a magáért mert hogy képzeli. Egyetértettem vele, mert a srácnak még ki is látszott a segge a gatyából egy kicsit... De végül 5 perc után a srác felvette a pólóját és szépen elment.


Ezt követően egy csajszi, akin úgy látszott, mintha csak egy felső lenne rajta ami épp hogy takarja a kényes részeket, ott rázta magát előttünk. Mondtam is a barátomnak, hogy ez azért gáz... A tánctéren alig volt valaki, ez a csaj meg végig a barátom előtt riszálta magát és többször is kivillantotta a seggét, vonaglott és többször a barátomra mosolygott elég érdekesen. Meglepő módon a barátomat nem zavarta, hogy a csajon gyakorlatilag alulról nincsen ruha, és több órán keresztül ott ribancoskodott, de a srác miatt tudott pampogni, aki csak 5 percig vette le a pólóját...

Amikor szóvátettem neki, hogy szerintem ez kettős mérce, lecseszett, hogy ne csináljam a feszkót, ne foglalkozzak azzal hogy kit mit csinálnak a tánctéren és különben is nem látta, hogy a csaj rávigyorgott meg amúgy szerinte nem látszott ki egyszer sem a segge. Hozzátenném, hogy csak meg kellett párszor néznie a seggét ahhoz, hogy kijelentse: egyszer sem látszott ki. Ezek után, ha a seggét pásztázta, hogy higgyem el neki, hogy a csaj vigyorgását sem vette észre? Ráadásul nem is morgott felháborodottan, hogy eltakarja a kilátást stb. Na kicsit felb*szta az agyam ez a dolog, mérges lett ő is, összekaptunk, kimentem szellőzni. Ki volt kadva, hogy mennyire milyen vagyok, ehhez képest voltam olyan kedves, hogy amikor megkért, hoztam neki egy ásványvizet, azt megköszönte szépen, sé megint martuk egymást.


Vita közben egyre jobban bemérgesedtünk mind a ketten, ittunk is valamennyit mind a ketten és mondtuk a másikra nézve kicsit sértő dolgokat, de az minden kapcsolatban benne van, azért ne arra gondoljatok, hogy qrvaanyáztunk. Úgy vettem észrem, hogy az egész vita miatt engem okol, nem képes felfogni, hogy megalázva éreztem magam, mert végig ott voltam mellette akkor is, amikor a csaj simogatta az arcát, meg amikor a csaj vonaglott előtte. Azt mondta nem ez a megalázás, én meg már nagyon mérges voltam és közöltem vele, hogy akkor majd a következő barátnőjével beszélje meg, hogy mi a megalázás. (ekkor már otthon voltunk, feküdtünk az ágyban) Erre közölte, hogy hagyjam abba, máskülönben vegyem fel a ruháimat és húzzak el onnan. Kicsit megdöbbentem, mert ilyen durván még nem nagyon mondott nekem semmit... Úgyhogy mondtam, hogy akkor öltözök, és felkönyököltem, mert fel akartam ülni. Ekkor ő megfogta a karomat és megrántott, hanyatt visszahuppantam az ágyra és még egyszer magafelé rántott, és kicsit fájt is. Na ez volt az olaj a tűzre, tudja, hogy mennyire utálom az agressziót, pláne azt, ha valaki fizikailag is durván viselkedik a másikkal, tisztában van hogy gyerekkoromban mit éltem át az apám mellett és mégis. Eltört a mécses, sírva fakadtam, ő jött hogy ne sírjak, forduljak meg, nem bántott, szeret satöbbi, de én ezek után nem bújtam hozzá....


Ma reggel pedig meg akart ölelni, de nem engedtem, azt mondta neki is megvan az oka mérgesnek lenni és mérges is, mert a vita okát hülyeségnek tartja. Hazahozott, egy puszival váltunk el, azt mondta majd jelentkezzem....


Borzasztó csalódott vagyok vele kapcsolatban, nem gondoltam hogy fog ő velem durván is viselkedni.. nem bántott, oké, de ez akkor is elég gáz volt. Elgondolkodtam komolyan a szakításon, de őrlődök, mert hihetetlenül szeretem, életem első igazi nagy komoly szerelme.


2 éve vagyunk együtt, én 18, ő 28 éves, és eddig alapjában véve harmonikus volt a kapcsolatunk.


2009. aug. 2. 13:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%

Amit leírtál az alapján azt mondom a diszkós résznél egy hisztis p*csa iskolapéldája voltál. Elárulok egy titkot: olyan pasid nem lesz, aki nem néz meg más lányt. Ha a fejed tetején pattogsz körbe, akkor sem. Az a helyzet, hogy megnézünk más csajokat, de az ember az állatkertben a zsiráfot is megnézi, mégsem akar tőle semmit, hazavinni estére meg főleg nem. Nyilván nem arról van szó, hogy ha meredten a seggét bámulja percekig, azt szó nélkül hagyjad, de meg fogja nézni, ha csak röviden is. Ezt vagy megszokod, vagy szakítasz... minden pasival...


A megrántást nem tudom, hogy mennyire kell komolyan venni. Lehet én is visszarántottalak volna az ágyra, lehet ha dühös vagyok esetleg durvábban, mint szerettem volna. Ha csak ideges volt és ezért véletlenül durvábban tette, mint kellett volna, akkor elég egyértelmű, h mi a helyzet. Ha úgy tűnik neked, hogy a pasid képes lenne bántani (BÁRMILYEN idegállapotban), akkor ott kell hagynod. 2 éve ismered, ha tényleg képes lenne fizikailag bántani, annak más jelének is lennie kellett már.

2009. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Te is ideges voltál, ős is, gondolom azért rántott vissza kicsit erősebben, ami persze nem túl szép, de szerintem kicsit eltúlzod a dolgot, nemhiszem h bántani akart volna, vagy h akkorát rántott volna rajtad, mert akkor te már rég elmentél volna onnan, és nem aludtál volna vele... Sajna az indulat sok mindenkiből kis agressziót vált ki, főleg ha a másik csak mondja mondja a magáét, mondom nem volt szép az h kicsit megszorította a karod, de hidd el a hiszti meg a hiszti h csak azér tis neked van igazad, és ráadásul még el is akartál menni....hát az én agyamat is felb..ná.
2009. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is elgondolkodott a szakításon ezek után... te egész este hisztiztél, nyűgösködtél, majd amikor megpróbáltátok "megbeszélni" az egészet, tovább hisztiztél. Vagyis: úgy viselkedtél, mint ha nem 18, hanem 8 éves lennél.

A megrántás nem tudom, mennyire volt erős és szándékos, ha bántani akart, én nem gondolkodnék, hanem szóba sem állnék vele többet. De szerintem akkor már egyszerűen nem értett téged, és valószínű, hogy most fogalma sincs róla, mi bajod van tulajdonképpen... a férfiak csak a rózsaszín lányregényekben olvasnak a kedvesük gondolataiban, a valóságban csak az egyértelműen megfogalmazott mondatokat értik (a célzást nem!).

2009. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Most beállít mindenki egy hisztis túl féltékeny ribancnak... Pár hete mondta, hogy látott egy alapjában véve jó csajt a duszkóban, nem szóltam rá semmit, mondom oké, nem nyúlt hozzá, csak jó csajnak titulálta, ennyi. Erre meséltem, hogy én is láttam egy iszonylag helyes srácot a nyaralásom alatt, erre elkezdett kombinálni, hogy biztos számot cseréltünk, biztos nagyon tetszett nekem, biztos ez, biztos, az, biztos el fogom hagyni és ehhez hasonló hülyeségek. Pár napja közölte velem a strandon hogy hű de gyönyörű szeme volt egy lánynak, bezzeg ha esetleg én megjegyzek valamit egy pasin, akkor "mert én nem tetszem neked","el fogsz hagyni" dolgokat hallgatok egyfolytában.


Tűrtem, hogy a csaj simogatta az arcát, nem kezdtem el hisztizni a buli végén. Náluk voltunk már amikor történt a ráncigálós incidens, de csak azért, mert nem engedett haza. Haza akartam menni busszal de nem volt hajlandó odaadni a táskámat. Utána a gondjaimat semminek titulálja, más csajok röhögnek rajtam hogy miközben ott a barátnője hagyja hogy a lányok ilyeneket műveljenek vele.


Párszor voltam már vele diszkóban, tudom öltözködnek érdekesen a lányok, volt már hogy az egyik a pólóját is le akarta venni hogy megmutassa neki a mellét, nem akadtam ki rajta, mert nem ő tehet arról hogy milyen hulladék egy-egy alany.


Csak ha én beszélgetek egy sráccal, akkor kombinál és basztat napokig, ha pedig őt simogatja egy csaj vagy bármi, akkor nekem kuss és ne "hisztizzek". Azok után, hogy találkozni akarok egy sráccal akivel csak haverok vagyunk és akkor is állandóan megjegyzéseket tesz, hivogat satöbbi, pedig ő csak egy BARÁT. És most sem az volt a bajom, hogy odament hozzá a csaj. Hanem az, hogy nem mondta neki "figyelj ne legyél már bunkó, itt van a barátnőm nem látod?" ismerek más dj-ket is, ők ha úgy alakul elküldik a csajokat a halál f*szára ha olyat csinálnak ami rájuk vagy a barátnőjükre nézve sértő.

2009. aug. 2. 14:07
 15/30 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerű a szitu: minden szaron felhúztad magad, remélem a pasid otthagy egy 18 éves hisztis ribit...
2009. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy kicsit tul reagáltad,és azt kell mondjam hülyék voltatok mind a ketten.

Be kellett volna vetned vmi női praktikát. Miért nem táncoltál te is neki a tánctéren? Tuti h akkor végig téged nézett volna.. meg én amilyen temperamentumos vagyok,simán megmondat mvolna a csajnak h nem kéne simogatnod a baréátomat

2009. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hát így már más a helyzet. Azt gondolom h a barátod azt hiszi h neki "mindent", neked semmit. Ez elég gyerekes viselkedés, sőt, ilyen hozzáállással nem is nagyon tartósak az ilyen kapcsolatok. Állj a sarkadra, ne hagyd magad, neked is annyi jogod van a kapcsolatban, mint neki. Ha megszól olyan dologért, amit ő megtehet, és nem szólhatsz érte, legyél határozott, és mondd meg neki a magadét. Sajnos máshogy nem megy, mert ha nem változtat, ne nagyon reménykedj h ez egy tartós kapcsolat lehet.
2009. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ribi az anyád. Nem ismersz, csak egy helyzetet olvastál az egész életemből, így ajánlom hogy ne ribancozz, mert nincs meg hozzá a jogod.
2009. aug. 2. 14:14
 19/30 anonim ***** válasza:
Hát hallod, ha ennyi bajod van a féltékenységével, akkor hagyd ott. Keress másik pasit, mert ha a dolgok úgy vannak, ahogy előadod, akkor ez hülye.
2009. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Egy disco a szórakozásról, a kikapcsolódásról szól, nem pedig egy végigveszekedett éjszakáról...
2009. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!