Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon Szeretem a Barátomat.3 éve vagyok vele.20 éves lány vagyok.ő is 20 éves,nem találkozhatunk,mert apám meg tiltotta.A barátom itt volt 6 hónapig nálunk ingyen és apám nagyon meg haragudott rá.. és soha többet nem találkozhatok vele persze ez már 1,5 hónapja volt,és titokba találkozzunk.apám dolgozni sem enged el,és a barátomhoz sem mehetek.nagyon szeretnék már vele össze költözni,de minél hamarabb.nagyon Szeretem őt.apám persze pedofil,a barátom itt dolgozik tőlem 10 percre halisten,így mikor apám erőszakoskodott.sírva szaladtam el itthonról,hogy na ne azért ez már durva persze itthon csicskásodom...UTÁNA PERSZE HAZA JÖTTEM,MERT NINCS SEHOVA SE MENNEM. :( nem tudom mit csináljak de mindennap sírok,és ismétlem apám nem enged el sehova..:( :'( a barátomat meg IMÁDOM..:(( SEGÍTSETEK..KÖSZÖNÖM

#engedély #sehová #A BARÁTOMAT MEG
2012. szept. 17. 23:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És nem írtad, hogy vannak-e rokonaid! Ha vannak, kérd az ő segítségüket! Állj már a sarkadra! Tudom nehéz, de ha csak itt írogatsz, attól nem oldódik meg semmi..
2012. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
az a baj senkim nincs..:( van mamám,de az nagyon apám párti anyám is a pénz miatt:( sajnos meg ő nem tudja h mivan itthon,pl h apám pedofil stb.. sajnos senkihez nem mehetek csak azt tudom csinálni h elmegyek dolgozni és 1 hónapi fizetésemből elmegyek.
2012. szept. 20. 10:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!