Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon Szeretem a Barátomat.3 éve vagyok vele.20 éves lány vagyok.ő is 20 éves,nem találkozhatunk,mert apám meg tiltotta.A barátom itt volt 6 hónapig nálunk ingyen és apám nagyon meg haragudott rá.. és soha többet nem találkozhatok vele persze ez már 1,5 hónapja volt,és titokba találkozzunk.apám dolgozni sem enged el,és a barátomhoz sem mehetek.nagyon szeretnék már vele össze költözni,de minél hamarabb.nagyon Szeretem őt.apám persze pedofil,a barátom itt dolgozik tőlem 10 percre halisten,így mikor apám erőszakoskodott.sírva szaladtam el itthonról,hogy na ne azért ez már durva persze itthon csicskásodom...UTÁNA PERSZE HAZA JÖTTEM,MERT NINCS SEHOVA SE MENNEM. :( nem tudom mit csináljak de mindennap sírok,és ismétlem apám nem enged el sehova..:( :'( a barátomat meg IMÁDOM..:(( SEGÍTSETEK..KÖSZÖNÖM

#engedély #sehová #A BARÁTOMAT MEG
2012. szept. 17. 23:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátomnak nagyon sokszor elmondtam,hogy mi a probléma.. de azt mondta ha még az utcára mész akkor sem tud segíteni hozzájuk nem mehetek sajnos.. csak pár napra max 3 nap..:(( volt már olyan nap hogy 1 éjszaka az arénába töltöttem.. a barátom azt mondta mennyek az arénába..:( náluk elméletileg azért nem lehetek mert h sok pénzbe vagyok.. pedig nem csak pár nap lenne..:(( de nem lehetek ott..az anyja meg azt mondja hogy csak ki találom h a barátommal legyek.amikor tényleg nagyon de nagyon nagy a baj most..:(((
2012. szept. 18. 14:58
 12/22 anonim ***** válasza:
A barátod szülei idióták... az hogy lehet, hogy a pasid lakhatott nálatok, de te nem náluk.. istenem. meg azt se értem, hogy a pasid hogy küldhet az Arénába. Azt mondtad 3 napot engednének ott lenni, akkor olyankor miért nem vesz magához a barátod? Biztos, hogy szeret? Beszélj akkor családsegítővel!!!! Nem tudok neked nagyon segíteni, de ha addig is írsz mondjuk privát üzenetet, elmondhatod, hogy mi történt veled azóta. Aztán megpróbálok utánakérdezni, mit lehet tenni ez ügyben. Gondolom apáddal nem akarsz lakni... Írj majd!!!
2012. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
probálom,neki egyetelni a dolgokat,hogy elköltötöm,de nem engem,el állás interjukra sem enged,el tegnap este már megint eröszakodkodott,hogy engem meg kapjon,de nem sikerült neki igy ma nagyon bunkó vol velem.. ugy csicskáztat ahogy csak tud.. elegem van de nagyon a barátommal beszéltem,de már hallani sem akar róla,hozzájuk nem mehetek..:( nem tudom h miért majd csak október 5 én amikor meg kapja a fizuját csak azt nem tudnom,hogy 110.000-ft bol meg lehet-e élnünk mert majd énis megyek dolgozni de csak 1 hónap mulva ugye mert apám nem enged.el..:( a pedofil..itt sirok most is annél még a semmi is jobb..
2012. szept. 19. 14:29
 14/22 anonim ***** válasza:

Figyelj kislány! Szedd össze magad!!! Erősnek kell lenned! 110.000 és a te fizud elég lesz. Szűkösen, de elég. Ha a barátod is és te is akarjátok, akkor októberbe, vagy, minnél előbb irány albérlet! Csak nekem gyanús a pasid... hallani se akar róla? Nekem az jön le, hogy nem szeret, nem segít...

Rendőrséget nem akarsz bevonni? Mert, amit apád csinál...nyilván büntetni kéne!

2012. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen ma is beszéltem vele.. de nem nagyon érdekli.:( már nagyon bizonytalan vagyok... hozzájuk nem mehetek,azt mondta na majd Október 5 én elödöl azt kész meg mindig mondom neki hogy jaj de várom.stb..olyan mintha csak én gondolnám komolyan.. én már nem birom itthon ki elakarok menni de vele.. de nagyon bizonytalan..
2012. szept. 19. 19:08
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is úgy tűnik nem szeret!

Nincsenek más rokonaid, akikhez mehetnél?

2012. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
meg most is mikor mondtam neki,hogy apám mit csinált .nem akartam panaszkodni,de sirtam.:( és kiabált hogy vagy elmondom mi a baj vagy megy haza .na mondom akkor mondtam neki,hogy apám meg akart erőszakolni.és nem kapot meg igy nagyon csúnyán bánt velem bánik. nem mondott semmit..:(és én most is az anyukájának küldök csomó ajándékot,de az biztos ha a barátommal össze költözzünk októberben majd énis cinikus leszek az anyjával.. ahogy ő velem.:( rosszul esik hogy nem vesz magához.azt mondja majd.. de ha szeret akkor ezt a helyzetet nem viselné el és nem mondaná azt h menny az arénába,nekem ha lene barátom szerelmem az lenne az első h na gyere ,de ő kicsit ez bántó de mindig azt mondja erre de ő nem tehet róla az anya-.- ja persze
2012. szept. 19. 20:41
 18/22 A kérdező kommentje:
neki persze minden jó ,de az h velem mivan az nem.. ő fáradt mikor haza ér velem beszélgettni. nem is beszél velem:( de játszani a haverjával ahoz nem fáradt meg ma azt mondta mikor mondam neki de szivem ne folyásoljon be senki tényleg költözzünk össze erre ez az én pénzem majd én meg mondom nagyon rosszul esett:(( hogy ő fönökösködik,és rajtam uralkodni igy nem tudom mit csináljak..:((( ha össze költözzünk és énis keressek pént akkor is ő az ÚR..:(( félek ettől meg mondta is h majd a haverjait át hivja az ő plakátjai lesznek ez igy gáz hogy rá vagyok szorulva..:(
2012. szept. 19. 20:45
 19/22 A kérdező kommentje:
mintha egy kis árva lennék.ugy érzem magam.
2012. szept. 19. 20:46
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ilyen sráccal vagy!

Keress mást szerintem és lépj le otthonról. Ez így nem élet!

2012. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!