Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon Szeretem a Barátomat.3 éve vagyok vele.20 éves lány vagyok.ő is 20 éves,nem találkozhatunk,mert apám meg tiltotta.A barátom itt volt 6 hónapig nálunk ingyen és apám nagyon meg haragudott rá.. és soha többet nem találkozhatok vele persze ez már 1,5 hónapja volt,és titokba találkozzunk.apám dolgozni sem enged el,és a barátomhoz sem mehetek.nagyon szeretnék már vele össze költözni,de minél hamarabb.nagyon Szeretem őt.apám persze pedofil,a barátom itt dolgozik tőlem 10 percre halisten,így mikor apám erőszakoskodott.sírva szaladtam el itthonról,hogy na ne azért ez már durva persze itthon csicskásodom...UTÁNA PERSZE HAZA JÖTTEM,MERT NINCS SEHOVA SE MENNEM. :( nem tudom mit csináljak de mindennap sírok,és ismétlem apám nem enged el sehova..:( :'( a barátomat meg IMÁDOM..:(( SEGÍTSETEK..KÖSZÖNÖM

#engedély #sehová #A BARÁTOMAT MEG
2012. szept. 17. 23:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok elmenni valahova albérletbe? te is dolgozhatnál, mert apád nem parancsolná meg, hogy nem dolgozhatsz, el is titkolhatnátok tőle a lakhelyeteket. Ha ő is készen áll erre, és te is, nem megoldhatatlan a dolog.
2012. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen igen tudom,de ha apámnak mondom h elköltözöm akkor nem fog elengedni,vagy titokba mennyek el azt kész??:(nagyon félek ettől már hiányzik is a barátom de nem csak azért mennék el.a barátom csak 110.ezret kap abból meg nem tudunk el menni,én meg csak akkor tudnék dolgozni menni ha nem laknék itthon.már elegem van,de nagyon mindennap sírok és az is bánt,hogy 20 éves vagyok,és még a boltba sem mehetek mert rögtön meg szólal,hogy hova mész mondom csak boltba venni energia italt,de oda sem és kiabál nekem egész nap főznöm,mosnom,takarítanom kel..:(( már eég volt kicsit és mindig meg bánt.és a barátommal sem lehetek.:( akit szeretek nagyon.igazából félnék elmenni,mert ez meg keresne..:( hogy is lépnék le..:(
2012. szept. 17. 23:48
 3/22 anonim ***** válasza:
Apád se dolgozik.Miből éltek?
2012. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ő vállalkozó.. alig megy el itthonrol,ha elis megy 3 percre..:S
2012. szept. 18. 00:02
 5/22 A kérdező kommentje:
30 percre bocsi:) de sajnos ki számíthatatlan mikor megy el..:((
2012. szept. 18. 00:03
 6/22 anonim ***** válasza:
Pedofil ;(
2012. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
sajnos az,jó mondjuk én 20 éves vagyok akkor erőszakoskodik... meg mindig le fog és azt mondja nyugi van meg az a baj h ő erősebb hálisten nagy nehezen mindig sikerült elszabadulnom tőle... de nem hagy békén jön utánam és fuu idegesitő
2012. szept. 18. 00:08
 8/22 anonim ***** válasza:
Fiúdhoz nem mehetsz?
2012. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
jó is lenne,de a szülei nem engedik meg..:(( pedig mindig kedves vagyok és nem öröke mennék csak 1 2 hétre.. de sajnos nem igy is mikor monduk a szüleinek hogy elmegyünk nagyon.. le nézöek voltak h mi pff-.- meg hogy jó fiam te jöhetsz de Anna.. az hova megy.. szoval fura pedig én a szüleinek mindent megadok..nem akarok meg vásárolni a szeretetüket,de én mindig csak 1 2 napokat vagyok ott és sose megyek üres kézzel mindig ki takaritok nekik,és nem is eszem..sokat sőt amikro ott vagyok inkább viszek oda csokit és azzal vagyok.el nem értem miért nem lehetek ott 1 hétig sem..:(
2012. szept. 18. 00:18
 10/22 anonim ***** válasza:

Húh!

Nézd...szerintem elmondhatnád nekik, mit csinál veled apád. Csak megszánnak, segítenek! Ép eszű ember nem hagyná, hogy a gyerekük párja szenvedjen! Kérj segítséget mihamarabb! Ez így nem állapot...

Különben is a barátod is lakott nálatok, akkor meg? Nem igaz, hogy nem engednék meg az ő szülei, hogy ne lakj egy kicsit náluk.

20 éves vagy, mi az, hogy nem enged dolgozni se??? Úgy felhúzom magam az ilyeneken és örülök, hogy nekem nem ilyenek a szüleim.

Felnőtt vagy, állj a sarkadra! Rendőrség, családsegítő, akármi???? Nincs barátnőd, barátnőd szülei, akárki felnőtt ember, aki segíthetne neked?

Sok szerencsét kívánok neked! Remélem megoldódik a problémád!!

2012. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!