Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán esélyem párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Tudom sok magasság kérdés volt már.De nagyon esélytelennek érzem magam a lányoknál.Csak 161 centi vagyok.Jövöhét vasárnap leszek 19.Hogy legyen igy esélyem ha sok csajnak a magas fiú kell? Csak normális vàlaszokat várok!
2012. aug. 19. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 Truedavidov ***** válasza:
Kérdező én azt javaslom törődj bele a dologba, fokozatosan szoktasd magad a gondolathoz.Én nekem sikerült és azóta nyugodtabb, kiegyensúlyozottab vagyok.Ráadásul ha nem akarsz lányt magadnak másképp is látod majd a dolgokat, meglátod hogy mennyire nem számítottak azok a dolgok amik miatt görcsöltél.
2012. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim válasza:
A magasság nem kulcs mindenre. 15 évesen 180 centi vagyok és nekem sem volt senkim. Szerintem járj le konditerembe tömegnövelő étrenddel és gyakorlatokkal. Rendes izmod lesz akkor lehet hogy több esélyed lesz. (bár szerintem azok inkább r*****ok lennének.) Haverjaiddal próbálj meg beszélgetni csajokkal valami buliban, akkor BIZTOS hogy legalább egy csajjal összejössz. Szerintem így van. 15/f
2012. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
A gondolataim jelenleg zavarossak..Mennék én bulizni csak nincs kivel..:/
2012. aug. 19. 17:36
 44/61 anonim ***** válasza:
szerintem ha valakik szeretik egymast akkor a magassag nem akadaly baris nalam igy van nekem tetszik egy nalam alacsonyabb fiu peldaul
2012. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
165cm magas vagyok és buliban minden szép lány elküldött eddig a p|csába, ellenben részegen két csúnyácska lánnyal is smároltam már. Ennyi a siker, semmi több. A tököm ki van már, hogy ilyen kib@szott igazságtalan az élet! Mi alacsony srácok csak szenvedünk, mert a lányok hatalmas igényeinek nem tudunk megfelelni. Ráadásul én pocsék genetikával bírok, sovány vagyok és hiába minden nem tudok izmosodni sem igazán. Edzek otthon rendszeresen, mert csóró vagyok és konditeremre meg tömegnövelőre nem telik.
2012. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

a gond az ,hogy azt hiszitek hogy a magassagotok miatt nem talaltok "part" kozben faszt se van ugy csak ezt beszelitek be magatoknak...


Szerinted ki kap elobb part maganak ?


1. 160 cm jokepu gyerek

2. magas de atlagosnak mondott.

2012. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
ja es a lanyok nagyon alacsonyak atlagosan , en ritkan latok magas lanyt ... altalaban 150-165-ig van a legtobb
2012. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

"Szerinted ki kap elobb part maganak ?


1. 160 cm jokepu gyerek

2. magas de atlagosnak mondott."

Egyértelműen a 2., bár neki se lehet átlagosnál jobb nője.

Amúgy meg hiába vannak alacsony lányok, ha nekik is magas pasi kell.

2012. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:
Az a fura itt a legtöbb lány magasabb mint én.Hogy van ez?
2012. aug. 20. 14:00
 50/61 anonim ***** válasza:

ne gondold h ide top csajok jarnak


en meg csak szorakozni jovok ide ,de neha valaszt is adok , mint most :)

2012. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!