Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már kicsi koromtól fogva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kicsi koromtól fogva ázsiai származású (japán, stb) barátnőt/párt/feleséget szeretnék. Lehetne esélyem ilyen származású lánynál Magyarországon magyarként?

Figyelt kérdés

Sok lány mondta már, hogy jóképű, helyes srác vagyok, szóval a külsővel, belsővel nincs gond.

Egész pontosan német és magyar származású vagyok, de elsősorban magyar.


2012. febr. 28. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
persze én Pesten láttam ilyen származású embereket!! de gondolom minden fele vannak!
2012. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, több városban is vannak ázsiai származású emberek.

Arra is kíváncsi vagyok, hogy európaiként tetszhetek e egy ázsiai lánynak.

2012. febr. 28. 19:28
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Barátnőd lehet, feleség biztos nem, vagy nagyon minimális esélyed van rá ők ugyanis ritkán keverednek.
2012. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban testvér Magyarországon élő fiúk 70%-a akarnak jó kis nyögdécselő japán csajjal járni.


az esélye kb jó kérdés nekem volt 1 kínai osztálytársam eszméletlenül szép volt.... modell, de megszakadt a kapcsolat nem tom, h milyen származású a barátja, de legutóbb anti fc tomi jött be neki.

2012. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

nem lehet.


zárt klikkek, és van pénzük. nincs a csóringer magyarokra szükségük

2012. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A célom, hogy feleségem is legyen majd, ha sikerülne.

IRIGY.! Köszi. :D

2012. febr. 28. 19:33
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom azért ha ázsiaiak akkor is van egyedi személyiségük lehet hogy egyiknek bejönnél másiknak nem egyén függő ez is! de nem lehetetlen...
2012. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze, egyénfüggő.
2012. febr. 28. 19:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Utazz el Kínába, térj be egy thai masszázsra ha van elég pénzed hogy élete végéig eltartsd boldogan hozzádmegy akárhogy nézel ki.
2012. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De azt szeretném, hogy engem szeressen, ne a pénzemet. :(
2012. febr. 28. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!